VirusTotal sonucu virüs mü?

cihan aktar

Picopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
ASUS PRIME B660M-A D4
MSI MAG A650BN 650 W PSU
Asus Dual-RTX4060-O8G 8GB OC 128 Bit
GSKILL 2x8GB RipjawsV DDR4 3600MHz
İntel i5 12th 12400f
KINGSTON NV2 1TB 3500MB/2100MBS
Epic Games'ten aldığım Far Cry 6'ya yama indirmek istiyorum ama VirusTotal'de 2 adet uyarı verdi. Bunlar virüs mü yoksa güvenli mi?

Dosya Ekleri

• resim_2024-05-12_012333159.png
    123,7 KB · Görüntüleme: 52
Trojan olabilir. Benim tavsiyem 2 ve üstü algılarsa dosyayı kullanmamaktır sonuçta ne olup olmayacağı belli olmaz.

Kötü amaçlı dosya diye çevriliyor hocam bence silin veya Kaspersky ile tarama yapın.

Kötü amaçlı dosya diye çevriliyor hocam bence silin veya Kaspersky ile tarama yapın.

Uyarı vermeyen hiçbir çeviri bulamadım :/ İngilizcemde tam olarak diyalogları anlayabilecek kadar iyi değil sizin bildiğiniz güvenilir bir yama var mı?

Uyarı vermeyen hiçbir çeviri bulamadım :/ İngilizcemde tam olarak diyalogları anlayabilecek kadar iyi değil sizin bildiğiniz güvenilir bir yama var mı?
Bazı çevirmenler belirli bir ücret karşılığında satıyor.
Bir bakınmanızı öneririm.

Trojan olabilir. Benim tavsiyem 2 ve üstü algılarsa dosyayı kullanmamaktır sonuçta ne olup olmayacağı belli olmaz.
Trojan ne alaka?

Yama olduğu için repack ve malware algılamış büyük ihtimalle. Net bir sonuç için virüs Total bağlantısını incelemem lazım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…