Visual C++ 2015 yüklenirken "0x80240017" hatası

BuKKeT

Decapat
asdasd.png

Hata bu. Sadece 2015 de hata veriyor diğer C++ sürümlerinde hiçbir sıkıntı yok. Diğer bütün konulara baktım, her şeyi denedim ama nafile. O kadar çok yaptım ki sayamıyorum bile, format atmak hiç istemiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kendimi bildim bileli, şunu yükleyememişimdir ve aynı hatayı almaya hep devam ettim. Artık uğraşmıyorum, eğer Steam'den oynadığım oyunun bu veya başka bir yazılıma ihtiyacı varsa, ilk başlatımda sorunsuz otomatik olarak yüklüyor.

Sistemde ikinci kullanici acip kurmayi dener misiniz?
Çok teşekkür ederim, Yeni kullanıcı açıp yüklemeyi denedim oldu. Ama diğer kullanıcı da hala aynı sıkıntı var.
dee.png
Yüklü gözüküyor ama çalışmıyor sanırım. Çünkü ana hesapta Rockstar Games Launcher'ını yüklerken otomatik olarak c++2015 yüklemesi çıkıyor ama yüklemiyor ve orada takılı kalıyor. Şimdi yeni hesaba geçip denicem olursa eğer konu kapanabilir. :)
2017 yüklüyse o hatayı verir. Herkeste öyle. Bunu kur:
resimag.com/p1/2f00181009f.jpeg

2013 den yukarısını indiremiyorum ki 2017yi kaldırayım :D
Güncelleme:

Yeni kullanıcıdan c++2015 yüklemeyi denedim "başarıyla tamamlandı" dediği halde hala çalışmıyor. Hatta yüklü gözüktüğü halde. Yani konu hala sabit bir şekilde yardımınızı bekliyor.

Son düzenleme:
Asıl sebebi sabırsız olmanız. İkisinide aynı anda yüklemeye almıışşınız teker teker kurarsanız sorun cözülecektir.

Not : Aynı hatayı bende almıştım

2. Cözüm yolu ise

Driver Booster'dan sadece gerekli yazılımları kurabilirsiniz. Muhtemelen sağlıklı kuracaktır.

Asıl sebebi sabırsız olmanız. İkisinide aynı anda yüklemeye almıışşınız teker teker kurarsanız sorun cözülecektir.

Not : Aynı hatayı bende almıştım

2. Cözüm yolu ise

Driver Booster'dan sadece gerekli yazılımları kurabilirsiniz. Muhtemelen sağlıklı kuracaktır.
Dostum driver booster'dan ilk yüklemeye çalıştım zaten. Format attıktan sonra direk driver booster indirip denedim olmadı.
Verdigim linkte tum kutuphanelerin paket halinde oldugu bir installer var. Guvenilir bir sitedir. Yukleme sirasinda varolan paketleri guncelleri ile degistirir. Hatali olanlair da kaldirip yenisi yukler. Muhtemelen sorununuzu duzeltebilir.
Olmadı. Sorun hala devam ediyor
Büyük Güncelleme (Sorununun çözümü);

Baktım windows sp1 e güncel değildi. Windows Update'den indirmeye çalıştım indirmedi. Dedim elle kurulum yapayım filan indirdim işte sp1'i kuruluma geçiyorum yavaş yavaş tam kurulum sırasında ''bir veya çok windows sistem dosyası eksik'' uyarısı aldım ve yükleme iptal oldu. Dedim madem windows7 sp1 e güncelleştirilmiyo ben de 10'a geçerim dedim ve sorun çözüme ulaşmış oldu arkadaşlar. Aynı sıkıntıyı yaşayanlar bu çözümü kullanabilir. Teşekkürler.
Screenshot_1.png

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı