Çözüldü Visual C++ paketleri ne iş yapıyor ?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Noxious17

Centipat
Öncelikle selamlar internette Driver Booster diye bi program kurdum. Kurduğum zaman çok fazla driver indirdi bunlar bi sorun yaparmı silmem gerekir mi ?

Adsız.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
İlk olarak onlar sürücü değil kütüpheneler. Oyunarın veya uygulamaların kodlarının sisteme tanıtılması için çalışıyorlar ve çok az alan kaplamaları lazım. İkinci olarak Driver Booster gibi programları lütfen kullanmayı bırakın. Genel olarak yaralarından çok zararları var. Zamanında benim klavyemi yakmıştı mesela.
İlk olarak onlar sürücü değil kütüpheneler. Oyunarın veya uygulamaların kodlarının sisteme tanıtılması için çalışıyorlar ve çok az alan kaplamaları lazım. İkinci olarak Driver Booster gibi programları lütfen kullanmayı bırakın. Genel olarak yaralarından çok zararları var. Zamanında benim klavyemi yakmıştı mesela.

Çözüm
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı