Visual Studio 2013 çalışmayı durdurdu hatası

hsyn

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar;
Bilgisayarıma VS 2013 kurdum her şey yüklendi .
ama çalıştırdığımda "Visual Studio 2013 çalışmayı durdurdu" hatasıyla karşılaşıyorum ne denediysem olmadı.
Acaba sistemimle mi alakalı?

Sistemim;
İşletim Sistemi: Windows7 SP1
İşlemci : intel pentium 4 3.00Ghz
RAM: 2GB
Anakart : ASUS P5GD1 Pro
HDD : 160 GB
Ekran kartı : Atı Readon x300/x550/x1050 256 mb drectx 9

Not:Yazım hatam varsa affola .

Çözümü buldum. Öncelikle siteye yeni üye oldum direk buraya geldim. Kuralları bilmiyorum zaten ilk ve son kez bu foruma yorum yapıcam neyse çözüm ise şöyle :

Denetim masasına girin - ordan program ekle kaldıra gelin - sonra visual studioyu bulun sağ tıklayın - değiştir diye seçenek gelmesi lazım. (Gelmeyenler bu yazının devamını okumasın :) )

Daha sonra bir ekran gelcek aşağıda 3 seçenek olacak. Unistall, repair, backdi sanırım burdan repair diyoruz ve bekliyoruz biraz zaman alıcak ben gece 01:00 gibi yapmıştım uykum geldiği için 2 saat sonra kapatmaya aldım PC'yi. 2 saat içinde tamamlanmıştı benimkisi. Evet çözüm bu kadar basit. Yardımcı olduysam ne mutlu bana :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu linkte Visual Studio 2015 Pro nasıl tamamen kaldırılır? @samaritan ın linkini verdiği program ile Visual Studio'yu tamamen kaldırabilirsiniz.

Sorunun sisteminizle ilgili olduğunu sanmıyorum çünkü benim mütevazi Atom işlemcili Asus T100 tabletimde bile Visual Studio 2015 Community Edition çalışıyor. Yine de kontrol etmek isterseniz Visual Studio 2015 System Requirements linkinden kontrol edebilirsiniz.

Şu adresten https://www.visualstudio.com/vs/community/ Visual Studio Community Edition 2015 için temiz kurulum yapabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı