Visual Studio 2017 Nasıl Kurulur?

Kalenderadam

Kilopat
Daha fazla  
Bildiğiniz üzere açık akademi öğretim tabanlı sitesi ile C# dersleri almak istiyorum fakat Virtual Studio 2017 kurulumu hakkında bilgi verir misiniz? Programı kurduğumda 608 MB bir kurulum gerçekleştirdi. Fakat diğer materyalleri kurmam gerekir mi?

Öncelikle, program adı Virtual Studio değil Visual Studio. Konu başlığını güncelledim. Soruna gelecek olur isem de Microsoft'un sitesi üzerinden programı ücretsiz bir şekilde indirip kurabilirsin. Yükleyici sana hangi adımlardan geçmen gerektiğini zaten söyleyecektir.

Öncelikle, program adı Virtual Studio değil Visual Studio. Konu başlığını güncelledim. Soruna gelecek olur isem de Microsoft'un sitesi üzerinden programı ücretsiz bir şekilde indirip kurabilirsin. Yükleyici sana hangi adımlardan geçmen gerektiğini zaten söyleyecektir.
Uyarın ve düzeltmen için teşekkürler bundan sonra daha dikkatli olurum. Sorduğum soruya gelecek olursak, programı kurdum fakat ek olarak materyalleri eklememe gerek var mı sadece 608MB boyutunda ki programı kursam yeterli midir? Diğer materyallerin boyutu yüksek olduğu için indirme uzamakta.

608 MB dediğin gibi sadece programın kendisi. Üstüne senin ihtiyacın olan pluginleri ekleyerek bir kurulum yapman gerekiyor. Eğer ileride başka bir eklentiye ihtiyacın olursa, ihtiyacın olan eklentileri daha sonra mağaza üzerinden indirebilirsin. Şu an sadece programın temel sürümünü kurarak kullanmaya başlayabilirsin.

Açık Akademi de bir bir hangi eklentilerin seçilmesi gerektiğini anlatıyordu. Hedef kaynaktan bağımsız, alakasız şeyler indirmeyiniz. Gösterilen eklentiler yeterli olacaktır. Eğer hangi eklentinin indirilmesi gerektiği sizlere sunulmamışsa; Ekran Görüntüsü alarak burada paylaşın ve neleri seçmeniz gerektiğini adım adım anlatalım sevgili dostum.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı