Visual Studio başvuru ekleme

MeReKGs67

Kilopat
Yer
Tekirdağ
Daha fazla  
Selamünaleyküm arkadaşlar. Daha önce böyle bir konu açmıştım .NET DLL Dosyası Düzenleme lakin cevap yazan olmadı ben de kendim bir şekilde yol kat ettim. Fazla uzatmayayım diğer belirtilmeyen kütüphaneleri belirttim dosya yollarını using kısmında. Bir tek using System. Runtime.compilerservices yazan kısmı halledemedim başvuru ekleden baktım bulamadım öyle bir şey. Nuget paketlerini yönet kısmından System.Runtime.CompilerServices.Unsafe 6.0.0 bunu ekledim (yani bunun 4.5.2 sürümünü ekledim 6.0.0 sürüm netframework 6.1 için) lakin bunun sonunda unsafe ibaresi var, o tam olarak ne oluyor onu anlamadım. Lakin bunu ekleyince hala görülmedi hala gri renkte gözüküyor beyaza dönüşmedi ve hala 5 hata var. Bu formu nasıl eklerim yardımcı olur musunuz?

Net.Framework sürümü 4.5.2 bu arada

Screenshot_59.png

Son düzenleme:
Gri olmasinin sebebi muhtemelen asagida kodda herhangi bir metodunu kullanmamissindir. Asagida o siniftaki bir metodu cagir muhtemelen grilik gider.

Ayrica hatalarin da ekledigin paketle ilgisi oldugunu sanmiyorum.

Gri olmasinin sebebi muhtemelen asagida kodda herhangi bir metodunu kullanmamissindir. Asagida o siniftaki bir metodu cagir muhtemelen grilik gider.

Ayrica hatalarin da ekledigin paketle ilgisi oldugunu sanmiyorum.
Reis zaten kodları ben yazmadım. Bu bir GTA 5 modunun dll'si ayrıca metod çağırma şeyinin nasıl yapıldığını da bilmiyorum

Peki bu modun içinde kullanılan paketler eksik mi ya da GTA için mod SDK'sı vardır o gereklidir.
Screenshot_62.png

Hocam şöyle diyeyim: Normalde sol üstte işaretlediğim using kısımları gri gözüküyordu sağdaki işaretlediklerimde de ünlem işareti vardı yani bunların dll'leri lazımdı onları buldum doğru sürümleriyle birlikte ekledim griden beyaza döndü sol taraf. sağdakilerde de ünlem işareti gitti. SDK olarak bunları mı kastettiniz tam anlamadım

Geri
Yukarı