Çözüldü Visual Studio C# buton silme

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Soul Exploiter

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Selamlar, yazılım öğrenmeye başlamak istiyordum ve bugün başlangıcımı yaptım. Visual Studio 2019 kullanıyorum. Bir buton oluşturdum ve o butona basınca labelden yazı yazmasını sağlıyorum. Bunu yaptım ama iş silmeye geldiğinde silmiş olsam bile "başlat" a tıkladığım zamanda onlar varmış gibi algılıyor ve eski kodları çalıştırıyor. Nasıl silebilirim?

Son düzenleme:
Çözüm
Programı kapatmamışsın RUN ettikten sonra kapatman gerekir. Kapatıp yeniden çalıştırıdığında değişiklikler gerçekleşir
Üstte kare buton.
Yok hocam kapatmıştım sonrasında göstermek için tekrar çalıştırdım.Ama çözümü buldum kodları da silmem gerekiyormuş.Sizi de yordum kusura bakmayın teşekkürler.
1606762924552.png

1606762935350.png

Kusura bakmayın libel demişim label olacak.
1606762979130.png

Burada da silmiştim ama hala o kod varmış gibi davranıyor.

Programı kapatmamışsın RUN ettikten sonra kapatman gerekir. Kapatıp yeniden çalıştırıdığında değişiklikler gerçekleşir
Üstte kare buton.

Üstte kare buton.
Yok hocam kapatmıştım sonrasında göstermek için tekrar çalıştırdım.Ama çözümü buldum kodları da silmem gerekiyormuş.Sizi de yordum kusura bakmayın teşekkürler.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı