Visual Studio C# cannot start debugging

brrk talya

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaslar resimdeki hatayi nasil cozebilirim ?

ceted.png

Son düzenleyen: Moderatör:
bin\Debug\Mevsimler.exe dosyası bulunamadığı için program derlenemiyor.Yanlışlıkla sildiyseniz yada taşıdıysanız bu dosyayı yerine koymanız lazım.Olmazsa yeni baştan bir C# projesi oluşturup,kodları yazarak derleme yapabilirsiniz.

bin\Debug\Mevsimler.exe dosyası bulunamadığı için program derlenemiyor.Yanlışlıkla sildiyseniz yada taşıdıysanız bu dosyayı yerine koymanız lazım.Olmazsa yeni baştan bir C# projesi oluşturup,kodları yazarak derleme yapabilirsiniz.
Herhangibir silme yapmadim projeyle oynamadim bile.Yeni proje acip kodlari yazdigimdada ayni hata veriyor.

Antivirüs varsa o silmiş olabilir yada çalışmasını engellemiş olabilir. Bende de o tip şeyler oldu.
Antivirüsü ve çalışan özelliklerini kapat, eğer sorunu bu şekilde çözersen Visual Studio dosyalarını antivirüsün taramayacakları listesine ekle. Adını hatırlamıyorum şimdi :D

SeverityCodeDescriptionProjectFileLineSuppression State
ErrorCS0165Use of unassigned local variable 'mevsimler'ConsoleApplication1C:\Users\XLYUS\Desktop\cca\ConsoleApplication1\ConsoleApplication1\Program.cs15Active bunu vermeye basladi bu seferde

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı