Çözüldü Visual Studio Code küçüldü

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

siyahoyuncu_42

Hectopat
Arkadaşlar yanlışlıkla CTRL -'ye basılı tutmuşum sonra Full küçüldü. Büyümüyor CTRL + ile. Hiçbir yazıyı göremiyorum ki düzelteyim. Ne yapmalıyım? @Vavien. hocam bakabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Shift + 4 ile artı tuşuna erişenler vardı. Ben size ayar dosyasının yerini bulayım, oradan dosyayı düzenleyin siz.

Yükleme konumunu değiştirmemişsinizdir herhalde. Değiştirdiyseniz de içinde bulursunuz. Başlata/çalıştıra %appdata%\Code\User\settings.json yazın. "window.zoomLevel": anahtarının karşısındaki sayıyı 0 yapın. Kaydedin. VS Code'u kapatıp tekrar açın.
Yine çıkmadı 🤬

Görmene gerek yok la en baştaki seçeneği seç göremiyorsanda aşağı tuşuna bas en baştakini seçer.
Şimdi de çıkmıyor o seçenek hocam galiba orayı sildim.

Böyle bir şey var

Dosya Ekleri

• Screenshot_29.png
    Screenshot_29.png
    11,2 KB · Görüntüleme: 24
Shift + 4 ile artı tuşuna erişenler vardı. Ben size ayar dosyasının yerini bulayım, oradan dosyayı düzenleyin siz.

Yükleme konumunu değiştirmemişsinizdir herhalde. Değiştirdiyseniz de içinde bulursunuz. Başlata/çalıştıra %appdata%\Code\User\settings.json yazın. "window.zoomLevel": anahtarının karşısındaki sayıyı 0 yapın. Kaydedin. VS Code'u kapatıp tekrar açın.

Çözüm

Sağolun hocam işe yaradı.

Geri
Yukarı