Visual Studio code nasıl sıfırlanır?

SkyGrass

Centipat
Visual Studio code nasıl sıfırlanır? Ne olur yardım edin bir şeyleri yanlış yaptım düzelteyim derken daha da batırdım. Yardım edin lütfen nasıl sıfırlayabilirim?

Kastınız ayarları sıfırlamaksa aşağıdaki adımları takip edip dener misiniz:

1. Visual Studio Code'u kapatın.
  2. %kullaniciAdiniz%\AppData\Roaming\Code
    adresine gidin, "Code" klasörü başka bir adla değiştirin. (Bu klasörde ayarlarınızın saklandığı yerdir.)
  3. %kullaniciAdiniz%\.vscode
    adresine gidin, aynı şekilde ".vscode" klasörü farklı bir adla değiştirin. (Bu klasörde uzantıların saklandığı yerdir.)
  4. Visual Studio Code'i yeniden açın.

Kastınız ayarları sıfırlamaksa aşağıdaki adımları takip edip dener misiniz:

1. Visual Studio Code'u kapatın.
  2. Adresine gidin, "code" klasörü başka bir adla değiştirin. (Bu klasörde ayarlarınızın saklandığı yerdir.)
  3. Adresine gidin, aynı şekilde ".Vscode" klasörü farklı bir adla değiştirin. (Bu klasörde uzantıların saklandığı yerdir.)
  4. Visual Studio Code'i yeniden açın.

Klasörlerin isimlerini değiştirmek yerien sildim daah temiz bir işlem olsun diye ki oldu teşekkür ederim ayarlar sıfırlandı
Ama sonra vs code uygulamasında girince open editors bölümünden klasör oluşturamıyorum sebebi nedir lütfen yardımcı olursanız teşekkür ederim.

Open Editors kullanmanız için önce dosya/klasör veya script açmanız gerekiyor (.js, .html içeren dosyalar vs.), daha sonra dosyanın içeriğini Open Editors sekmesinin altında göreceksiniz. Düzenlemek istediğiniz dosyayı çift tıkladığınızda Open Editors'te göreceksiniz.

Daha ayrıntılı bilgi için şu videodan takip edebilirsiniz: Youtube

teşekkür ederim
Open Editors kullanmanız için önce dosya/klasör veya script açmanız gerekiyor (.js, .html içeren dosyalar vs.), daha sonra dosyanın içeriğini Open Editors sekmesinin altında göreceksiniz. Düzenlemek istediğiniz dosyayı çift tıkladığınızda Open Editors'te göreceksiniz.

Daha ayrıntılı bilgi için şu videodan takip edebilirsiniz: Youtube

Visual Studio code nasıl sıfırlanır? Ne olur yardım edin bir şeyleri yanlış yaptım düzelteyim derken daha da batırdım. Yardım edin lütfen nasıl sıfırlayabilirim?
ayarlarını değiştirdiğiniz kısmın yanında mavi bar oluşuyor.mavi barın yanında ayar işaretine tıklayıp reset attım tüm değiştirdiğim değerlere ve fabrika ayarlarına döndü.

Yeni konular

Geri
Yukarı