Visual Studio Debug Klasörü Boş Kalıyor

yasinozdmr0

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar, yeni form oluşturduğumda debug klasörü hep boş kalıyor. Bu yüzden de hata ayıklama işlemi yapamıyorum. İsimde sıkıntı vardır belki dedim, artık farklı isimler kullanmaya başladım. Kafayı yedim, iki gündür aynı problem.

2134.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Solution Explorer > solution içindeki projeye sağ Click > properties.

1605789448705.png

Gelen menüden outputpath dizinini kontrol et.
Doğru ise; yine başka bir output path verip dosyaları alıp çalıştırmayı dene bakalım.

Solution Explorer > solution içindeki projeye sağ Click > properties.

Eki Görüntüle 743067

Gelen menüden outputpath dizinini kontrol et.
Doğru ise; yine başka bir output path verip dosyaları alıp çalıştırmayı dene bakalım.
yok abi herşeyi yaptım olmuyor. CefSharp kullanmam gerekiyor. Vs yi yeniden başlattığımda 50 tane hata ile karşılaşıyorum.

yok abi herşeyi yaptım olmuyor. CefSharp kullanmam gerekiyor. Vs yi yeniden başlattığımda 50 tane hata ile karşılaşıyorum.
VS kurulumunuz doğru olmayabilir, daha önce bu tür bir hatayla karşılaştınız mı?

Projede önemli şeyler yoksa proje dosyalarınızı tamamen sillin; VS'yi kapatıp %temp% ve temp klasörlerini temizleyin; bilgisayarınızı yeniden başlatıp tekrar proje atmayı deneyin.

CefSharp'ı NuGet ile mi yüklediniz?

VS kurulumunuz doğru olmayabilir, daha önce bu tür bir hatayla karşılaştınız mı?

Projede önemli şeyler yoksa proje dosyalarınızı tamamen sillin; VS'yi kapatıp %temp% ve temp klasörlerini temizleyin; bilgisayarınızı yeniden başlatıp tekrar proje atmayı deneyin.

evet nuget ile yükledim dediğinizi yapıcam. aha önce böyle bir sorunla karşılaşmadım

yok olmuyor. bin/debug klasörü her zaman boş kalıyor.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı