Visual Studio ile Web Sayfası Tasarlamak

kaanxx95

Kilopat
Merhaba Visual Studio 2010 ile ASP.NET blog tarzi ya da Hepsiburada gibi basit bir web site tasarlamak istiyorum. Henuz yeniyim Access baglantili admin girisli basit bir site yapmama yardimci olur musunuz? Masterpage vb. olacak sekilde. Istediginiz yerden sesli konusarak yapabiliriz.

ASP.NET önermem. HTML CSS ile tasarlayabilirsiniz. Bunun içinde dersleri izlemeniz gerekir. Dediğiniz olay hemen yapılabilecek bir şey değil ne yazık ki. İşin içine PHP veritabanı bağlantıları giriyor.

En önemli nokta kullanıcı güvenliği. Yapmak kolay değil ama cidden kendinizi geliştirmek isterseniz derslerle giderek yapabilirsiniz.

ASP.NET önermem. HTML CSS ile tasarlayabilirsiniz. Bunun içinde dersleri izlemeniz gerekir. Dediğiniz olay hemen yapılabilecek bir şey değil ne yazık ki. İşin içine PHP veritabanı bağlantıları giriyor.

En önemli nokta kullanıcı güvenliği. Yapmak kolay değil ama cidden kendinizi geliştirmek isterseniz derslerle giderek yapabilirsiniz.
Dostum isin icine PHP falan katmayacagim. Zaten basit bir site demisim domain alip kullanilmayacak. Cok zor birseyde degil zaten temel duzey olacak ve bilgili biri yaparsam daha iyi olur bence.

Dostum isin icine PHP falan katmayacagim. Zaten basit bir site demisim domain alip kullanilmayacak. Cok zor birseyde degil zaten temel duzey olacak ve bilgili biri yaparsam daha iyi olur bence.

PHP katmadan Hepsiburada'nın sadece ön kısmını tasarlarsın. İsteğin o ise de derslere bakman lazım Copy+Paste ile zor olur. Bildiğimden ve denediğimden söylüyorum. Front End Developer alanında geliştiriyorum kendimi.

Neyse sen bilirsin ama ne tasarlarsan tasarla; Kopyala yapıştır, ders izleyip yapmaktan daha zor olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı