Visual Studio nereden alınır?

Sensei Eyüp

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Kastamonu/Bozkurt
Merhaba arkadaşlar. Ben “Bilişim teknolojileri” bölümü okuyorum. Bu programı okuldaki “Resmi” bilgisayarlara hocalar Crack’li kurmuşlar. Ben kendim eve satın almak istiyorum. Fakat Microsoft’taki fiyatlar 3.000-4.000 hatta 12.000TL. Windows KEY gibi ucuza alabileceğim yerler var mı? Yoksa bu programı yasal olarak nasıl kullanacağım? Teşekkürler şimdiden

Visual Studio 2017'nin community versioni var ücretsiz. Bir inceleyin muhtemelen işinizi görür.

Crackli 2013 veya 2012 kurun. Daha üst versiyonlarda yazdığınız program için bir setup oluşturamıyorsunuz. Okuldaki hocaların crackli olarak kullanma nedeni de bu.

Crack’li kullanmaya sıcak bakmıyorum ama son çare o maalesef. Teşekkürler yanıtınız için.
En üstteki arkadaşın dediği gibi son sürümünün ücretsizi zaten hali hazırda varsa eski sürümünü korsan yüklemenin kötü olacağını sanmıyorum. Bende Camtasia Studio 8'i korsan yükledim mesela çünkü Camtasia Studio 9'u sevmedim ve 9 çıktığında 8'in satışı durdurulmuştu o yüzden korsan yüklemek zorunda kaldım.

Aslında 249$ bir video edit programına vermek istemediğim için korsan indirdim de çaktırma.

Ücretli olarak veya deneme olarak iniyor evet

Öğrenci versiyonu yok mu ben var diye hatırlıyorum öğrencilere ücretsiz olanı.

Öğrenci versiyonu yok mu ben var diye hatırlıyorum öğrencilere ücretsiz olanı.
Öğrenci kimliği ya da öğrenci belgesi gibi bir şey verilmesi gerekiyormuş öğrendiğim kadarıyla. Müdürle bu konuyu geçen sene konuşmuştum. Fakat cahilliğinden midir nedir yok öyle bir şey dedi vermedi.

Ben Office için öğrenci kağıdı almıştım hiç sorgulamadan verdiler, verirken de sadece ne yapacaksın dedi Office'i kullanacağım dedim bir şey demedi. Artık bizimki mi bilgili seninki mi cahil bilmem, bir daha istersin bu yıl.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…