Visual Studio sürümleri

Sercan Baydar

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Software Engineer
Merhaba arkadaşlar. Aklıma takılan ve cevabını bulamadığım bir konu hakkında görüşlerinizi almak istiyorum. Biliyorsunuz ki visual studio 2015' in community, professional ve enterprise olarak 3 sürümü mevcut. Benim üçünü de kurabilme ihtimalim var ama tercihimi enterprise olarak kullandım. Acaba enterpriseda ki var olan fazladan özelliklerin çalışma ortamında diğerlerinden ( pro ve community ) yavaş çalışma gibi bir durum teşkil eder mi sizce? Ben visual studio 2013'de de ultimate kullanıyordum pek diğerlerine göre kıyaslama yapamadım şu ana kadar. bu konu ile ilgili de pek bir bilgiye ulaşamadım. Sanırım bir tek ben takıntılıyım bu konuda. Açıkçası kişisel fikrim performansı çok fazla etkilemeyeceği yönünde. Teşekkür ederim şimdiden kişisel yorum ve bilgileriniz için...

Bir sürümde yaptığın bir işlem diğer sürümde daha fazla özellik kazanmış veya değiştirilmiş olabilir. Bu yüzden diğer sürümlerine göre daha düşük performans alabilirsiniz, en iyi cevabı almak için Microsoft ile iletişime geçebilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı