Visual Studio'da .NET Framework gerektirmeden program yapabilir miyiz?

576822

Centipat
Bilgisayarımı 3 günde bir eğlencesine sıfırlayıp Windows XP, 7,8.1, 10, 11 falan yüklüyorum (gerçekten) programları indirmek bana işgence oluyor C# dilini az çok biliyorum Visual Studio'dan C# ile program yaparsam .NET Framework istiyor açmak istediğimizde ve ben eğer PC'yi sıfırlarsam net framework PC'de olmayacağı için yapacağım uygulama açılmayacak bir şekilde bunu düzeltebilir miyim?

Bilgisayarımı 3 günde bir eğlencesine sıfırlayıp Windows XP, 7,8.1, 10, 11 falan yüklüyorum (gerçekten) programları indirmek bana işgence oluyor C# dilini az çok biliyorum Visual Studio'dan C# ile program yaparsam .NET Framework istiyor açmak istediğimizde ve ben eğer PC'yi sıfırlarsam net framework PC'de olmayacağı için yapacağım uygulama açılmayacak bir şekilde bunu düzeltebilir miyim?
.NET Framework'u Windows kendi yüklüyor zaten?

Bilgisayarımı 3 günde bir eğlencesine sıfırlayıp Windows XP, 7,8.1, 10, 11 falan yüklüyorum (gerçekten) programları indirmek bana işgence oluyor C# dilini az çok biliyorum Visual Studio'dan C# ile program yaparsam .NET Framework istiyor açmak istediğimizde ve ben eğer PC'yi sıfırlarsam .NET Framework PC'de olmayacağı için yapacağım uygulama açılmayacak bir şekilde bunu düzeltebilir miyim?

Hocam .NET Core var sadece alternatif olarak. O da çalışma zamanı indirmeyi gerektiriyor. C# bu Framework'ler olmadan çalışamıyor diye biliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı