Visual Studio'da Visual C# ile mayın tarlası oyunu yapma

Kardeşim senin için 10-12 satır bir şeyler yazdım sonra sildim. İçinde öğüt de vardı sitem de ama dedim ki bu arkadaşımızın yardıma ihtiyacı yok. Sen boşver dersini yapma nasılsa liseyi bitirince üniversite falan da kazanamazsın Youtuber falan olmaya bak.
Ben buraya tartışmak kavga etmek amacıyla konu açmadım. Yardım istemek amacıyla konu açtım. Eğer özür dilemem gerekiyosa özür dilerim. Özür dilemek kötü bir şey değil erdemliktir. Sadece yardım istedim zamanım az olduğu için not alacağım yazdım kendim araştırdım fakat bir sonuca varamamıştım. Şimdi ise yukarıda arkadaşın verdiği yöntemi deniyorum.

Ben buraya tartışmak kavga etmek amacıyla konu açmadım. Yardım istemek amacıyla konu açtım. Eğer özür dilemem gerekiyosa özür dilerim. Özür dilemek kötü bir şey değil erdemliktir. Sadece yardım istedim zamanım az olduğu için not alacağım yazdım kendim araştırdım fakat bir sonuca varamamıştım. Şimdi ise yukarıda arkadaşın verdiği yöntemi deniyorum.
dostum burda arkadaşın bahsettiği şey senin uğraşman, takıldığın yerde de burada konu açman. buraya direk bunu yapacağım yardım edin dersen olmaz, internette bir ton makale ve örnek mevcut, sen hele bir başla ödevine takıldığın bir yer olursa kesinlikle yardımcı olacağız.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı