Vivaldi animasyonlarını Google şeklinde yapma

381258

Hectopat
Daha fazla  
Vivaldi animasyonlarını Google şeklinde nasıl yapabilirim? Yeni sekme tuşuna basıyorum, animasyonlu şekilde açıyor. Rahatsız ediyor şahsen beni. Chrome gibi direkt şekilde açmıyor.

Bu, görünüm kısmındaki bölüm ise hocam onu denedim fakat olmadı. Google gibi bastığım zaman direkt olarak sekme açılmıyor maalesef.

Sorunum o değil hocam, gif atmış arkadaş orada animasyonlu şekilde yeni sekme açıyor. Ben yeni sekme açtığım zaman direkt olarak Google Chrome gibi açsın istiyorum.

Firefox candır gerisi heyecandır mobilde bilgisayara her yerde kullanıyorum.
Hocam,
2021-03-16-215322_145x111_scrot.png

Sorunum o değil hocam, gif atmış arkadaş orada animasyonlu şekilde yeni sekme açıyor. Ben yeni sekme açtığım zaman direkt olarak Google Chrome gibi açsın istiyorum.
Ben açılıyor diye okudum, bende Google direk sekme olarak açılıyor sandım 😀.

Bu, görünüm kısmındaki bölüm ise hocam onu denedim fakat olmadı. Google gibi bastığım zaman direkt olarak sekme açılmıyor maalesef.
Ayarlardan değiştirilebilen bir özellik gibi gözükmüyor. Arayüz modlanarak bekleme süresi kısaltılabiliyormuş fakat biraz meşakkatli bir işlem.

Ayarlardan değiştirilebilen bir özellik gibi gözükmüyor. Arayüz modlanarak bekleme süresi kısaltılabiliyormuş fakat biraz meşakkatli bir işlem.

Uzantı gibi bir şey yok mu hocam? Vivaldi de uzantı ekleyebiliyor muyuz?

Yeni konular

Geri
Yukarı