Vivo güncelleme konusunda sözünü tutmuyor mu?

YZBruh

Decipat
Makaleler
9
Az önce Android 14 güncellemesi alacak olan cihazlara baktım. Fakat kendi kullandığım cihaz olan Y22s i göremedim. Bir sürü yere baktım (resmi sayfalarda dahil) Y22s den bahsedilmemiş bile. Hâlbuki Vivo bu cihaz için Android 14 sözü vermişti... Kaynaklar mı yanlış yoksa Vivo sözünü tutmayacak mı emin değilim. Sizlerin fikri ne?

Hocam Oppo ve Vivoya Güncelleme Konusunda Güvenmeyin

Hocam Eskiden Oppo Kullanıyordum Arkadaşım Da Vivo İkisine De Android 11 Sözü Verilmişti Fakat Maalesef Güvenlik Güncellemesi Bile Gelmedi Vivoya Sadece Bir İki Tane Güvenlik Güncellemesi Geldi

Hocam Eskiden Oppo Kullanıyordum Arkadaşım Da Vivo İkisine De Android 11 Sözü Verilmişti Fakat Maalesef Güvenlik Güncellemesi Bile Gelmedi Vivoya Sadece Bir İki Tane Güvenlik Güncellemesi Geldi
İsterse vermesinler. :) Zaten garantisi dolunca o zamana kadar düzgün Android 14 GSI dağıtımları ortaya çıkmış olur. :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam bende Vivo V36 kullanıyorum satın alırken satıcı bana dedi ki 3 4 yıl güncelleme alır bende listede göremedim telefonu.

Hocam bende Vivo V36 kullanıyorum satın alırken satıcı bana dedi ki 3 4 yıl güncelleme alır bende listede göremedim telefonu.
Hocam Dediğim Gibi Sözlerinin Eri Değil Bu İki Marka Maalesef

Geri
Yukarı