Custom ROM Vivo Y11s'e Android 13 atılırsa IMEI gider mi?

Rickikas

Centipat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba. Elimde boşta duran Vivo marka Y11s (TR) model bir cihaz var. Halihazırda içinde Android 12 işletim sistemi var stock. Ben bu cihaza Google'ın sunduğu Android 13'ü (veya betasını) kurmak istiyorum IMEI'de bir kayıp olur mu cihaz çift SIM. Şimdiden cevaplarınız için teşekkürler.

Öncelikle merhaba. Elimde boşta duran Vivo marka Y11s (TR) model bir cihaz var. Halihazırda içinde Android 12 işletim sistemi var stock. Ben bu cihaza Google'ın sunduğu Android 13'ü (veya betasını) kurmak istiyorum IMEI'de bir kayıp olur mu cihaz çift SIM. Şimdiden cevaplarınız için teşekkürler.

TWRP'den yedekleme al öyle yap bir şey olmaz ben POCO X3 Pro ile yedekleme alırken hata verdi almadan devam ettim IMEI gitmedi yine de ama.

Hayır olmaz. 3 kere rom değiştirdim imei silinmedi. Hem rom atınca imei silinmez (Zaten Xmanufacturer official rom atanlar var böyle sıkıntı yok.).

ama ben Google'ın yayınladığı android13 os ini kuracağim telefonumdaki os den bağımsız teyyit etmek için soruyorum bir şey olmaz diyorsunuz yani

Ama ben Google'ın yayınladığı Android13 OS ini kuracağim telefonumdaki OS'den bağımsız teyyit etmek için soruyorum bir şey olmaz diyorsunuz yani.

Kurduğun ROM'un bir önemi yok istersen dünyanın en kötü ROM'unu kur IMEI gidecekse her türlü gider zaten giden kişi sayısı çok az bende de gitmedi mesela.

Yeni konular

Geri
Yukarı