Vivo Y21 telefona root atma

goekejj

Centipat
Daha fazla  
Selam. Vivo telefonum var ve oyunlarda performansi aşırı derecede berbat bir telefon. Bende root atip overclock yapmak istiyorum. Elimde Magisk ve ZIP dosyalari var ama TWRP olmadigi icin kuramiyorum. TWRP nasıl kurabilirim bu telefona yardim eder misiniz? Telefon modeli Vivo y21.

Son düzenleyen: Moderatör:
Stock rom'un içindeki boot.img dosyasını telefon hafızasına atın. Magisk uygulamasına patchletin. Root olacaktır büyük ihtimal. Yalnız aynı sürüm stock rom olmasına dikkat edin. Konuyla ilgili bir sürü video mevcut. Öneri olarak Yusuf İpek Youtube kanalında vardı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Not: Bu söylediğim yöntemi bu arada deneme fırsatım olmadı. Honor 7C kullanıyorum bootloader kilidi ölüm, rootsuz kullanıyorum. Redmi 5A vardı direkt recovery ile magisk flashladım custom rom kurdum falan. Piranha 8032 tablet vardı rootlu GSİ rom kurdum yine bu işleme gerek kalmadı. Lenovo tab fhd plus vardı daha bugün GSİ rom kurdum buna da rootlu yani gene uğraşmadım boot.img ile. Eski bir samsung telefon vardı 768 MB RAM'li onda da direkt twrp vardı magisk flashladık. Lenovo a5000 var, buna da twrp vardı uğraşmadım. Yani teoride biliyorum bu yöntemi sadece. Bilen uğraşan arkadaşlar daha tutarlı yazabilir.

Selam. Vivo telefonum var ve oyunlarda performansi aşırı derecede berbat bir telefon. Bende root atip overclock yapmak istiyorum. Elimde Magisk ve ZIP dosyalari var ama TWRP olmadigi icin kuramiyorum. TWRP nasıl kurabilirim bu telefona yardim eder misiniz? Telefon modeli Vivo y21.
Vivolarda sanırsam bootloader kilidi açılamıyor ve o yüzden root imkansız. Ayrıca root yeterli değil, overclock destekleyen kernel de lazım diye biliyorum.

Bootloader bir şekilde açılabilir. (bu cihazlara IMEI atılılabiliyor sonuçta)
Root olarak cihazın. Stock romundaki boot.img dosyasını Magisk patch yaparak. Rootlu boot dosyası hazırlayabilirsiniz. Ve o dosyayı Fastboot üzerinden flashlayabilirsin.
Çalışan TWRP çok zor bu markalarda. Ama yine bir şansını dene.

Geri
Yukarı