Vizeden 20 alınan dersin finalleri için nasıl çalışılmalı?

sinok23

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, dediğim gibi programlama dersinin ilk vizesinden 20 almışım. Ve büyük bir boşluğa düştüm şu an. Yataktan kalkasım bile gelmiyor. Yardımcı olur musunuz? Finali haftaya bu dersin. Vizenin etki oranı yüzde 40. finalde ne yapmam lazım bu dersi halletmek için? Sınıf ortalaması 50 kafayı yiyeceğim gerçekten moralim çok bozuk. Yardımcı olur musunuz?

Birinci sınıf mısın? Birinci sınıfsan endişe etme çünkü en azından sonraki seneye verme gibi bir şansın var. Eğer okulunuzda bütler varsa da, en kötü bütlere girip o şekilde kurtarmaya çalışırsın. Şimdilik finale düzgün çalış, çan sistemi yaparsa hocanız (kendisine kalmış) en azından sınıf ortalamasına yakın bir ortalaman olmuş olur ve böylece geçersin.

Birinci sınıf mısın? Birinci sınıfsan endişe etme çünkü en azından sonraki seneye verme gibi bir şansın var. Eğer okulunuzda bütler varsa da, en kötü bütlere girip o şekilde kurtarmaya çalışırsın. Şimdilik finale düzgün çalış, çan sistemi yaparsa hocanız (kendisine kalmış) en azından sınıf ortalamasına yakın bir ortalaman olmuş olur ve böylece geçersin.

Evet birinci sınıfım ancak seneye burada kalmayı düşünmüyordum. Çan sistemi var ama bilmiyorum çok kötü oldum bu notu görünce. Diğer derslerimin notları iyi ama bunun böyle gelmesi yıktı beni.

Ben 05 aldım aynı derstten :D çok takma bütünlemede halledersin.

Umarım hocam çok kötüyüm çünkü ne yapacağımı bilmiyorum.

Arkadaşlar merhaba, dediğim gibi programlama dersinin ilk vizesinden 20 almışım. Ve büyük bir boşluğa düştüm şu an. Yataktan kalkasım bile gelmiyor. Yardımcı olur musunuz? Finali haftaya bu dersin. Vizenin etki oranı yüzde 40. finalde ne yapmam lazım bu dersi halletmek için? Sınıf ortalaması 50 kafayı yiyeceğim gerçekten moralim çok bozuk. Yardımcı olur musunuz?
Aynı duyguları yaşıyorum, kardeşim. Ders hakkında neredeyse en ufak bir fikrim yok. Sadece 1-2 şeyi ezbere biliyorum ve sınavım 4 gün sonra. Hiçbir şey yapasım gelmiyor.

Şuan sizi tanımasam bile sarılıp ağlayasım geldi 😂

Aynı duyguları yaşıyorum, kardeşim. Ders hakkında neredeyse en ufak bir fikrim yok. Sadece 1-2 şeyi ezbere biliyorum ve sınavım 4 gün sonra. Hiçbir şey yapasım gelmiyor.

Şu an sizi tanımasam bile sarılıp ağlayasım geldi 😂

Yani gerçekten bitik duruma geldim. Finallere çalışmaya bile hevesim kalmadı.

Yani gerçekten bitik duruma geldim. Finallere çalışmaya bile hevesim kalmadı.
Ben düşünmemeye çalışıyorum. Düşündükce daha kötü oluyor ki, Zaten şimdiden iş aramaya başladım 😅.

Yani umudum yok.

Ben düşünmemeye çalışıyorum. Düşündükce daha kötü oluyor ki, zaten şimdiden iş aramaya başladım 😅.

Yani umudum yok.

Hocam moral bozulabilir ama umut kaybetmeye gerek. Yok bölümünüzü bilmiyorum, sınıfınızı bilmiyorum ama şimdiden iş bakmaya başladım kafasına girmeyin bence.

''O finalden ümidi kes, bütte ortala üstü kağıt verirsen hoca belki geçirir'' diyecektim fakat sınavdan önce moralini bozmayayım, yazmayım dedim fakat konu üstünden neredeyse 2 ay geçmiş. Ne yaptın geçebildin mi?

"O finalden ümidi kes, bütte ortala üstü kağıt verirsen hoca belki geçirir" diyecektim fakat sınavdan önce moralini bozmayayım, yazmayım dedim fakat konu üstünden neredeyse 2 ay geçmiş. Ne yaptın geçebildin mi?

Yok hocam zaten bu vizeden sonra geçmem imkansızdı. Seneye tekrar alacağım artık.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı