Vladimir Putin: “Bir insan, Gazze’de yaşananlara tepki vermiyorsa kalbi yoktur.”

Bulamadım nerede? Paylaştığını görmedim öyle bir şeyi.

Bunu gerçekten dediyse çok güldüm. Kendisinin kalbi meşhurdur, çok yufka yüreklidir.

Öldürtmediği muhalif kalmadı hatta tarifeli uçağı havadayken savaş uçaklarıyla zorla indirip uçaktan muhalif aldırıyor, Grozny'ye saldırıp binlerce sivilin ölümüne neden oldu, Gürcistan'a saldırdı Abhazya'yı kopardı, Ukrayna'ya saldırdı Kırım'ı ilhak etti, yetmedi Ukrayna'yı 2. defa işgal edip en uzak şehrini bile bombalattırıp binlerce sivilin ölmesine tekrar neden oldu, NATO'da olmasalar Baltık ülkelerine yarın saldırı başlatacak adam kalkmış kalpten bahsediyor. :D

Politika çok iğrenç bir araç, batısı ya da doğusu yok. İki taraf da kötülük konusunda birbirlerine denk.

Kaynak olarak Solcu Gazete’yi baz almamanızı oneririm. Onun dışında eğer böyle bir laf söylenmişse adam sonuna kadar haklı. Putinin bunu söylemesi de bir tik komik olmuş.Bunlari üzüldüğü için mi söylüyor emin değilim, zannetmiyorum pek üzüldüğünü.

Neden herkes sadece Gazze hakkında endişeleniyor? Yunanistan'da da bir sürü masum insanın hayatına son verildi. Bu arada bilgi büyük ihtimal sahte.

Kaynak olarak Solcu Gazete’yi baz almamanızı oneririm. Onun dışında eğer böyle bir laf söylenmişse adam sonuna kadar haklı. Putinin bunu söylemesi de bir tik komik olmuş.Bunlari üzüldüğü için mi söylüyor emin değilim, zannetmiyorum pek üzüldüğünü.

Kaynak olarak AA’ya bakabilirsiniz ama en hızlı bilgi Solcu Gazete’den geliyor şu anlık, konuyu açmadan önce kontrol ediyorum.

85bptf.jpg

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı