Diğer Vodafone 1 günlük 5GB hediye internet

Evet. :) İşte Türk Telekom ile Vodafone farkı.
Screenshot_20240112_162101_Speedtest.jpg

Evet. :) İşte Türk Telekom ile Vodafone farkı.
Eki Görüntüle 2082290

Geçmişte aynı noktada yapılan testte sonuçlar böyle çıkmış:
1705066479540.png

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben bu enflasyon ortamında taahhüt güncellemeyip 1 yıldan uzun süreli taahhütle tarifesini ucuza kullanan kullanıcıların hızlarının kasten düşürüldüğünü düşünüyorum bu arada. Eğer doğru değilse, hep bağlantının zayıf olduğu yerlerde yaşıyorum sanırım :)

Vodafone ozel ayda 1 olmak uzere 1 gunluk sinirsiz internet alabiliyorsunuz. Bu ozellik kalktimi bilmiyorum ama uygulamayi az karistirin en altlarda olmasi gerekiyor.
Eskiden oluyordu

Nasıl? Vodafone Red kullanıyorum öyle bir ayrıcalık görmedim henüz.
Kolay paketler de 1 günlük sınırsız paket 0 TL olarak gözüküyor du daha önceden.

Ya hocam bak öyle değil. Vodafone sınırsız internet diyor 20+20GB uygulama paketini aldim. Hep indirme hizi Kbps'lere dusuyor rezil bir seydi. Hem ceken yerde yine boyle yapti. Allah'tan cayma bedeli ilk ay ucretsizdi Türk Telekom'a geri gecis yaptim. Türk Telekom kampanyasi az hatta hiç yok, ama premium. Anlatabildim mi? 242Mbps hız aliyorum Türk Telekom mobilden bu iste cok iyi bir şey.

Evet bu doğru. İnternet şehrin merkezinde bile çekmiyor bazen. Berbat bir şey Vodafone. 22 GB'lık tarife varda o 22 GB'ı kullanmamıyoruz bunun yüzünden.

Konu operatör kiyasina dönmüş. Ben vodafone kullanıyorum. Evet çok çektiğini söyleyemem. İnternet gibi tatmin edici düzeyde. Fakat yerin dibinede sokamaz. 3 operatörüde kullandım. Turkcell kaliteli Fakat gereksiz pahaliydi, Türk Telekom kadar dendiğini gormedim. En azından ben kullandığım sıra çekmiyordu. (27 liraya 8gb internet aldıydım kim bilir kac sene önce🙃) Fakat vodafone çok rahat. Hediye çarkı son zamanlarda bozdu evet. Ilk başlarda gb vs. çıkarken suan genel olarak hediye çeki indirim kodu vb. çıkıyor. Ama kanun dışında çok sorun yaşamadım. İstanbul'dayım. Çekiyor ve 39gb rahatça kullanabiliyorum. Kimi aylar bitiyor son günler İnternetsiz geziyorum. O derece. Fanboyluk yaptığım yok ama abarttığınız kadar da yok bence.

Konu operatör kiyasina dönmüş. Ben vodafone kullanıyorum. Evet çok çektiğini söyleyemem. İnternet gibi tatmin edici düzeyde. Fakat yerin dibinede sokamaz. 3 operatörüde kullandım. Turkcell kaliteli Fakat gereksiz pahaliydi, Türk Telekom kadar dendiğini gormedim. En azından ben kullandığım sıra çekmiyordu. (27 liraya 8gb internet aldıydım kim bilir kac sene önce🙃) Fakat vodafone çok rahat. Hediye çarkı son zamanlarda bozdu evet. Ilk başlarda gb vs. çıkarken suan genel olarak hediye çeki indirim kodu vb. çıkıyor. Ama kanun dışında çok sorun yaşamadım. İstanbul'dayım. Çekiyor ve 39gb rahatça kullanabiliyorum. Kimi aylar bitiyor son günler İnternetsiz geziyorum. O derece. Fanboyluk yaptığım yok ama abarttığınız kadar da yok bence.
Allahım yarabbim hocam bakın biz batırmıyoruz. Kendisi batırıyor, ne demek istediğimi anlayamadınız. En çeken yerlerde adamlar max 50-60Mbps hız sunuyor. Tam eyvallah sunmuyor değil sunuyor. Sınırsız internet diyorlar, 20GB paket hediye ediyorlar uygulamalarda geçerli eyvallah bol bol doyuruyor. Ama yoğunluk gelince nasipse hızlar 8Mbps'ye düşüyor ve yavaşlıyor. İndirme hızları kbps'lere düşüyor? Abartıyor muyuz sizce? Kullanmamış gibi yorum yapıyorum sanki. Her yerde çekim gücü farklı ama bu hizmete dayalı.

Geri
Yukarı