Vodafone 99 Mbps kampanyası nasıl?

Dediğim gibi, Vodafone superonline altyapısını kullanıyor. Bulunduğum yerde de superonline fiber altyapı var. Turk telekom hakkında bir bilgim yok. Gerekli sorgulamaları da bugün yapacağım.
Düzenleme:
Sorgulattım. Turk Telekom VDSL altyapısı mevcut, dolabın bana uzaklığı 8 metreymiş. Nasıl oluyor pek anlamadım sanırım yer altından. Turk Telekomun 50MBİT VDSL paketi 120TL, Vodafone 99MBİT Fiber paketi ise 105TL. Bir yanım Telekomdan pek çıkmak istemiyor, sorun yaşamamak adına. Ancak Vodafone'un sunduğu paket aşırı uygun.
Dediğim gibi hangisine geçersen geç aynı kablo aynı altyapı, bence uygun olanı seçin. Ben 100 Mbit'e kadar 76 TL Türknetteyim, sorun yok. Ama oyun oynayanlar için ping vesaire onlar önemli. Onlarla alakalı pek bilgim yok. Size kalmış.

Ben 2 hafta önce 99luk tarifeye geçtim, altyapı Superonline olduğu için geçtim. Gelen modem Tcell'in verdiğiyle aynı, şifre Turkcell'in, gelen adam Vodafone ceketli ama aradığı telefon Tcell'in.
Özetle Turkcell altyapısı varsa sıkıntı yok. Ping:4-5, D:94-95 maks, U:4.5-5.

Ben 2 hafta önce 99luk tarifeye geçtim, altyapı Superonline olduğu için geçtim. Gelen modem Tcell'in verdiğiyle aynı, şifre Turkcell'in, gelen adam Vodafone ceketli ama aradığı telefon Tcell'in.
Özetle Turkcell altyapısı varsa sıkıntı yok. Ping:4-5, D:94-95 maks, U:4.5-5.
Teşekkür ederim sağolun. İletişime geçtim yarın gelicekler görüşücem.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı