Vodafone deneme süreci var mı?

Cenkyılmaz56

Hectopat
Daha fazla  
Şu an Turkcell kullanıyorum birkaç gün içinde sözleşmem bitecek. 1 aylığına Vodafone geçip deneyimlemek istiyorum malum Turkcell fiyatları. Beğenmezsem 1 ay sonra yeniden Turkcell'e geçebilir miyim bu geçiş için süre sınırı var mıdır?

Deneme süreci var ama yalnız 2 hafta sürmekte sana tavsiyem asla ama asla Vodafone fiyatları seni yanıltmasın İzmir Bornova'nın göbeğinde 4-5 MB veriyor aşşırı kötü bir interneti var Turkcell'i bırakıp geri dönersen çok daha fazla fiyatlarla karşılaşırsın.

Deneme süreci var ama yalnız 2 hafta sürmekte sana tavsiyem asla ama asla Vodafone fiyatları seni yanıltmasın İzmir Bornova'nın göbeğinde 4-5 MB veriyor aşırı kötü bir interneti var Turkcell'i bırakıp geri dönersen çok daha fazla fiyatlarla karşılaşırsın.

Turkcell 8 GB'a 160 diyor. Vodafone'u beğenmezsem bile Turkcell GNÇ paketlerini düşünüyorum en azından kullandığım uygulamalara internet veriyor ve nispeten ucuz.

Turkcell 8 GB'a 160 diyor. Vodafone'u beğenmezsem bile Turkcell GNÇ paketlerini düşünüyorum en azından kullandığım uygulamalara internet veriyor ve nispeten ucuz.

Genç Turkcell paketleri gayet iyi oluyor bende halihazırda gnç paketi kullanıyorum 40 GB + 20 GB sosyal medya 180 TL bu tarz br fırsat elinize geçerse asla kaçırmayın. Aslında yaşadığınız yerde hangi operatör daha iyi çekiyorsa en iyisi onu kullanmak ama genel olarak Turkcell bu konuda çok iyi.

Vodafone'a bir şans verin bence söylendiği kadar kötü değil Tekirdağ'da 35 Mbps hız alıyorum Turkcell'de 50 falandı 15 Mbps için o fiyat farkına değmez.

Geri
Yukarı