Vodafone fiber altyapısına geçilmeli mi?

• Konuyu başlatan Tay
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 8
  • Görüntüleme 438

Tay

Femtopat
Daha fazla  
Merhabalar, olduğum binaya Vodafone fiber altyapı geldi ve şu an Türk Telekom kullanıyorum ona geçiş yapmayı düşünüyorum. 200/20 paketini kullanacağım bana Türk Telekom onlar bizim alt yapımızı kullanıyor o kadar hız veremezler yalan söylendiğini söyledi ve Vodafone ile konuştuğumda kendi alt yapımız var ve bu hızı size stabil bir şekilde verebiliriz diyorlar. Kullanan arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim 1 aydır internet sağlayıcılarıyla uğraşıyorum 16 megabit ile can çekişiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar, olduğum binaya Vodafone fiber altyapı geldi ve şu an Türk Telekom kullanıyorum ona geçiş yapmayı düşünüyorum. 200/20 paketini kullanacağım bana Türk Telekom onlar bizim alt yapımızı kullanıyor o kadar hız veremezler yalan söylendiğini söyledi ve Vodafone ile konuştuğumda kendi alt yapımız var ve bu hızı size stabil bir şekilde verebiliriz diyorlar. Kullanan arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim 1 aydır internet sağlayıcılarıyla uğraşıyorum 16 megabit ile can çekişiyorum.

Çok memnunum. 100/10 kullanıyorum. Tam tamına gerekeni veriyor.

Ben de Vodafone kullanıyorum. Kullandığınızda ne kadar iyi olduğunu anlarsınız. Arkadaşlarım internetten şikayet ederken benim hiçbir problemim olmuyor.

Vodafone kullanıyoruz binada altyapı var ancak upload vermiyorlar bunun için daha önce 3 kez müşteri hizmetlerine bağlandım download veriyor ancak upload 0.5 arkadaşım Türk Telekom'da downloadı biraz daha düşük ancak uploadı daha yüksek 2 kişi internete yüklendimi vs direk oyunlarda ping çıkıyor.

Ben Vodafone VDSL kullanıyorum, Osmaniye'de olduğum için pingler orta düzeyde. 50 Mbps pakette 53 Mbps falan alıyorum upload 8.

Vodafone ile konuştuğumda kurulumdan önce hız testi yapıldığını eğer çıkan sonuçlardan memnun olursanız ona göre kurulum başlar dedi doğru mudur sizce

Vodafone ile konuştuğumda kurulumdan önce hız testi yapıldığını eğer çıkan sonuçlardan memnun olursanız ona göre kurulum başlar dedi doğru mudur sizce
Bu konuda pek bilgim yok ama Vodafone hız konusunda tam verir diye düşünüyorum. Bakır altyapıda pingi iyi olmasa da fiber kullananlar memnun.

Hocam kabini görüntüleyebildiniz mi?

Bir fotoğrafını çekip atma imkanınız var mıdır?

Bazen bazı bayiler dikkatli biçimde okumadan fiber var deyip altyapımız var diye altını çiziyorlar. Gelen ise Docsis modem ve 50Mbit Down 5 Mbit Up Kablonet oluyor.

Vodafone ; SoL, TT, Kablonet ve kendi altyapısı da olmak üzere 4 tane altyapıdan fiber internet hizmeti sunma kapasitesine sahip. Eğer vodafone adında bir kabin varsa apartmanınız içinde yetkili doğru söylemiş demektir. Fotoğraf ekinizi bekliyorum.

Hocam kabini görüntüleyebildiniz mi?

Bir fotoğrafını çekip atma imkanınız var mıdır?

Bazen bazı bayiler dikkatli biçimde okumadan fiber var deyip altyapımız var diye altını çiziyorlar. Gelen ise Docsis modem ve 50Mbit Down 5 Mbit Up Kablonet oluyor.

Vodafone ; SoL, TT, Kablonet ve kendi altyapısı da olmak üzere 4 tane altyapıdan fiber internet hizmeti sunma kapasitesine sahip. Eğer vodafone adında bir kabin varsa apartmanınız içinde yetkili doğru söylemiş demektir. Fotoğraf ekinizi bekliyorum.
şuan dışarıdayım ama internetten baktım kutulara onların aynısından var içini açıp baktım fiber kutular gibi içi bağlantılar aynı gözüküyor
ama sabah evden çıkarken atarım buraya

Yeni konular

Geri
Yukarı