Vodafone H300s internet kopması

PashaBEY

Centipat
Daha fazla  
Merhaba Vodafone H300s (Huawei) modemim var 3-4 yıl arası bir şey oldu kullanmaya başlayalı 3 aydır da Netspeed abonesiyim ve özellikle son zamanlarda bağlantımızda kopmalar başladı. Netspeed modem değiştirmeyi önerdi .sizce yeni modem sorunu çözer mi? Bir de 5GHz üzerinden maksimum 70-75 arası indirme hızı alıyorum PC de ise 90'ı görüyor .bunun da mı çaresi yeni modem?

Dosya Ekleri

• Screenshot_2023-12-29-10-49-45-172_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2023-12-29-10-49-45-172_com.android.chrome.jpg
    61,6 KB · Görüntüleme: 36
  • Screenshot_2023-12-29-10-48-57-090_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2023-12-29-10-48-57-090_com.android.chrome.jpg
    57,9 KB · Görüntüleme: 30
Son düzenleyen: Moderatör:
Küçümsemek gibi görmeyin ama bilgisayardan anlıyor olsa zaten asgari ücretin biraz üzerinde maaşla müşteri temsilcisi olmazdı modem değiştirmeyi öneren kişi.
Modemin yıldırım falan yemiş olması lazım ki bozulsun. Ki o zamanda bağlantı vermez zaten.
Modem değiştirince ne gibi bir bağlantı iyileşmesi bekliyor acaba 80-90 Mbps arası bir hızda.
Ülkemizde maalesef yanlış insanların yanlış yerde çalışmasından dolayı sorun var. Bu sadece müşteri temsilcisi sektöründe değil.
SNR değerlerin güzel, muhtemelen sağlayıcı ISS üzerinde bir problem var.

Zamanında bu hataya düşmüştüm ve hiçbir işe yaramıyor. Modeme ve sağlam olan hatta suç atmaktan başka bir şey yaptıkları yok. Dandik bir firma. Zaten nefret ediyordum ama sağdan soldan son zamanlarda gelen şikayetler sonrası iyice nefret ettim. Son sağlayıcı olsa bile geçilmez.

Zamanında bu hataya düşmüştüm ve hiçbir işe yaramıyor. Modeme ve sağlam olan hatta suç atmaktan başka bir şey yaptıkları yok. Dandik bir firma. Zaten nefret ediyordum ama sağdan soldan son zamanlarda gelen şikayetler sonrası iyice nefret ettim. Son sağlayıcı olsa bile geçilmez.
ben de çok sevmedim ama diğer firmalarda hem hız farkı olacak hem de yüksek fiyat farkı.

Geri
Yukarı