Vodafone hattı nasıl ucuz bir şekilde açık tutulur?

toros4x4

Centipat
Daha fazla  
Vodafone 1 senelik taahhüdüm bu hafta bitiyor, ben bu hattı iş hattı olarak aldım ve internet/dakika lazım olmuyor. Sadece gelen aramalara açık olsun yeter. Bunu en ucuz şekilde nasıl sağlarım? Boşuna her ay 100 TL ödemek istemiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende bir hat o şekilde duruyor.
Normal de uygulama şu sanırım. 6 ay herhangi bir arama tarafınızdan yapılmasa bile iletişim vergisi var aylık 9, 25TL gibi bir rakam. Bunu ödemeniz gerekiyor. Hattı 6 kullanmamanız halinde ise kendileri kapatıyorlar.
Kontürlü kısmı içinde şu var; Maalesef en düşük yükleme bedeli 100TL oldu. Dolayısı ile ben de 3-5 ayda bir 100TL yükleyerek hattın ARAMALARA açık kalması için yükleme yapıyorum.

Kullanmamanız o hat için ödemeniz gereken vergi için bir fatura oluşturur.

1 yıl BİMCELL kullandım. İstalbulda olmama rağmen çekmiyordu. Vodafone ona göre iyi kalıyor açıkçası.
Bimcell Türk Telekom'un altyapıları üzerinde çalışır. Yani Bimcell çekmiyorsa Türk Telekom da çekmez. Ama İstanbul'da Türk Telekom'un çekeceğini düşünüyorum.

Ben de ondan bahsettim. Vodafone kullanmıyorum ki zaten.

Aynı cihaz üzerinde mi denediniz?

Aynı cihaz üzerinde denemiştim. Bimcelin tarifelerini beğenmediğim için geçmiştim ki Türk Telekom'u da 4 yıl kullandım. Şu an başka bir şehirde Vodafone kullanıyorum. İnternetin dalgalı olması dışında sorun yok.

Aynı cihaz üzerinde denemiştim. Bimcelin tarifelerini beğenmediğim için gecmiştim ki 4 yıl kullandım. Şu an başka bir şehirde Vodafone kullanıyorum. İnternetin dalgalı olması dışında sorun yok.

Bilmiyorum. Bizim evden ve köyden Vodafone çekmiyor. TT ve Turkcell çekiyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…