Vodafone hediye çarkı çevrilmiyor

BurakamaEmre

Centipat
Daha fazla  
1 ay önce 6 aylık kolay paket aldım. Vodafone'dan ilk ay çark çevirdim ama sonradan çark çevirmek için 28 gün içinde kolay paket almanız gerekiyor diyor ve çevirtmiyor. Sakın geçmeyin, tavsiye de etmiyorum, uzak durun.

1 ay önce 6 aylık kolay paket aldım. Vodafone'dan ilk ay çark çevirdim ama sonradan çark çevirmek için 28 gün içinde kolay paket almanız gerekiyor diyor ve çevirtmiyor. Sakın geçmeyin, tavsiye de etmiyorum, uzak durun.

Turkcell her hafta en kötü 1GB atıyor Türk Telekom geçtim 1000dk'nın 989'ini harcadım 5 gbın hepsi gitti dk atıyor 5 aydır aynı durum arada bir üzülmeyeyim diye 5 GB attı oda geceye özel.

Hocam Vodafone'da çark çevirmek için ayda bir kere para yüklemek veya kolay paket almak zorundasınız aldığınız paketin süresi önemli değil.

Vodafone şirketi tefecidir arkadaşlar. Normalde 100TL ödediğim faturaya şu son iki aydır 2K para ödedim. Neden diye sorduğumda ise türlü sebepleri bahane ederek geçiştirdiler, Türk telekoma geçeceğim sanırım.
IMG_20230715_222615.jpg

Yeni konular

Geri
Yukarı