Vodafone kiralanmış modemin kayıp LAN kablosunu ister mi?

Mert Çakıreli

Hectopat
Yer
Tokat/Niksar
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 5600X / RTX 3060 Tİ / MSI B450 Gaming Plus / Corsair 2x8 3600 MHz Ram / Samsung 870 Evo 1tb 2.5 inch / NZXT 650W Bronze PSU / MSI MAG Forge 101M
Ben 2 yıldır Vodafone kullanıyordum modem kiralamıştık. Şimdi 2 yıl bitti hızı 35 Mbps'ye yükselttik ama modem değişecek diyorlar. Ben de eski modemin LAN kablosunu kaybetmiştim, o kabloyu isterler mi sizce? İsterler diyorsanız bir tane sarı kablo bulmaya çalışacağım, o modeme aitmiş gibi vereceğim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Elektrik kablosu olmazsa belki sorun çıkar ancak Ethernet kablosu için sanmıyorum. İsteseler de çok para tutmaz.
Ayrıca modemi 2 yıl kullanmışsınız. Digitürk, Türk Telekom falan cihazlarını geri istemiyordu ama. Emin misiniz iade olduğuna. Yanlışlıkla almasınlar elinizden cihazı.

Superonline ve Superbox istemiyor ama Vodafone'u bilemem eğer isterlerse de çok para tutmayacaktır.

Geri alınan modemler ucuz fiyattan afrikaya satılıyor. İçerisinde her şeyin tam olmasını bu yüzden istiyorlar. Sıfır diye yediriyorlar gariplere.

Geri alınan modemler ucuz fiyattan Afrika'ya satılıyor. İçerisinde her şeyin tam olmasını bu yüzden istiyorlar. Sıfır diye yediriyorlar gariplere.

Çoğu firma istemiyor. Az miktarda para kesip size veriyor TT Net, Digitürk el değiştirmeden önce hiç ücret almadan taahhüt sonunda hibe ediyordu.
Vodafone ve GS Mobile mobil internetleri kullandım. USB modemler bende kaldı istemediler.

Çoğu firma istemiyor. Az miktarda para kesip size veriyor TT Net, Digitürk el değiştirmeden önce hiç ücret almadan taahhüt sonunda hibe ediyordu.
Vodafone ve GS Mobile mobil internetleri kullandım. USB modemler bende kaldı istemediler.
Alınanlar zaten hocam. Vodafone Afrika'nın yarısına hizmet veriyor.

Ben 2 yıldır Vodafone kullanıyordum modem kiralamıştık. Şimdi 2 yıl bitti hızı 35 Mbps'ye yükselttik ama modem değişecek diyorlar. Ben de eski modemin LAN kablosunu kaybetmiştim, o kabloyu isterler mi sizce? İsterler diyorsanız bir tane sarı kablo bulmaya çalışacağım, o modeme aitmiş gibi vereceğim.
Vodafone'u ben de bilmiyorum ama TürkTelekom'u yeni iptal ettim, modemi iade etmeye gittiğimde paketin içinde ethernet ve dsl kablosu da vardı. Hiç kullanmadığım için kutusunda duruyordu öyle. İadeyi alan kişi bunları alabilirsiniz diye geri verdi, modemle, adaptörünü aldı sadece.

Geri
Yukarı