Vodafone mağazadan SIM kartımı aldıktan sonra ne yapmalıyım?

bebecanciyim

Hectopat
Yer
Tekirdağ
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Anakart:Asus B450 M-K2
İşlemci:AMD Ryzen 5 5600G with Radeon Graphics 3.90 GHz
Takılı RAM:32,0 GB
Merhaba, Vodafone müşteri hizmetlerinden numaramı Vodafone'a taşıdım ve mağazadan SIM kartını teslim aldım. Bana hattın 1 ya da 2 güne açılacağı söylendi. Ben Turkcell'e geçerken hattın hangi gün ve saatte açılacağıyla ilgili mesaj gelmişti ama Vodafone'dan gelmedi.
Acaba hattı ben Vodafone yanımda uygulamasından mi aktif edeceğim? Yani pek emin değilim bu konuda. Bana ne yapacağıma dair fikir verebilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, Vodafone müşteri hizmetlerinden numaramı Vodafone'a taşıdım ve mağazadan SIM kartını teslim aldım. Bana hattın 1 ya da 2 güne açılacağı söylendi. Ben Turkcell'e geçerken hattın hangi gün ve saatte açılacağıyla ilgili mesaj gelmişti ama Vodafone'dan gelmedi.
Acaba hattı ben Vodafone yanımda uygulamasından mi aktif edeceğim? Yani pek emin değilim bu konuda. Bana ne yapacağıma dair fikir verebilir misiniz?

Aktif olunca arıyorlar diye biliyorum.

Acele etmenize gerek yok hattınızın açılacağı tarih ve saat için bilgilendirme mesajı gelecektir.

Tamamdır zaten Vodafone'un kendi sitesinden baktığımda mevcut öperator onay verince hattın açılacağı tarih ve saat ile ilgili mesaj gelecekmiş.

Geri
Yukarı