Vodafone mobil veri yavaş

342746

Kilopat
Makaleler
10
4.5G acik ama mobil veri cok yavas. Izdirap cekiyorum resmen. Bunu duzeltmenin bir yolu yok mudur?

4.5G acik ama mobil veri cok yavas. Izdirap cekiyorum resmen. Bunu duzeltmenin bir yolu yok mudur?

Kankam bende de hiç çekmiyor ve yavaşta 3-4 sene önce Türk telekoma geçtim rahatım sanırım Vodafone hep yavaş kankam tavsiyem eğer taahhüt az kaldıysa TT geç

Vodafone kullanıpta memnun olan fazla kişi yok. Ben hem ev interneti hem mobilde problemler yaşadım. İlk fırsatta ikisini de TT ye geçirdim.

Başka operatöre geçecek olan arkadaşlar 1 yıl boyunca “yeni tesis özel iletişim vergisi” ve “telsiz ruhsat taksidi” (telsiz kullanım değil) vereceğini unutmasın. Bu da faturaya ek 10 tl + demek Ayrıca 3-4 lira telsiz kullanım ücreti var. Birazda ona geçeyim diyip numara aktaran arkadaşlarım var ondan diyorum bilmeyeni çok. Fatura gelincede operatöre kızıyorlar. Kullandığınız tarifeden aylık 10-12 tl daha fazla öderim diyecek kadar memnun değilseniz geçin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…