Vodafone Net modem resetlendikten sonra eski şebeke nasıl silinir?

sqush

Decapat
Daha fazla  
Birkaç gün önce Vodafone modemi resetledim. Resetlemeden önce şebekenin adı "Vodafone NET-E1C660" idi. Resetledikten sonra Vodafone NET-E1C660-5GHz adında yeni bir şebeke ortaya çıktı. Ancak bu şebeke adı ortaya cıktıktan sonra eski şebeke adı yok olmadı. Hala duruyor ve internet alabiliyorum. Evde iki internet varmış gibi oluyor. Eski şebekeyi nasıl silebilirim?

Screenshot_20210819-182552_Settings.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Birkaç gün önce Vodafone modemi resetledim. Resetlemeden önce şebekenin adı "Vodafone NET-E1C660" idi. Resetledikten sonra Vodafone NET-E1C660-5GHz adında yeni bir şebeke ortaya çıktı. Ancak bu şebeke adı ortaya cıktıktan sonra eski şebeke adı yok olmadı. Hala duruyor ve internet alabiliyorum. Evde iki internet varmış gibi oluyor. Eski şebekeyi nasıl silebilirim?

Eki Görüntüle 1142662

İkisinin açık kalması daha iyi. 5 GHz bağlantılar çok daha stabil ve hızlıdır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu arada eski şebeke değil farklı bant genişliğinde sunulan yayınlar bunlar. Bazı modemlerde Band Sterring modu oluyor ve 5 GHz ile 2.4 GHz aynı ağdan sunuluyor fakat varsayılan ayar farklı şebekeler halinde sunulması ise bunun olması çok normaldir. Band Sterring sayesinde yakındayken 5GHz kullanırken uzaklaşınca bağlantı gücü zayıflamasın diye 2.4 GHz'e geçer. Eğer bu özellik kapalıysa açarsanız tek ağ üzerinden her ikisi de yayılacaktır.

Geri
Yukarı