Vodafone Net Nasıldır?

yigit önal

Kilopat
Daha fazla  
Vodafone Net'e geçmeyi düşünüyoruz.Nasıldır?

Bende geçmeyi düşünüyorum kullanan biri bizi aydınlatabilir mi

Çok iyi değil. Ama TTNet'ten çok daha iyi. Eğer oturduğunuz yerde fiber varsa Superonline fiber öneririm. Yoksa Vodafone alabilirsiniz.

Çok iyi değil. Ama TTNet'ten çok daha iyi. Eğer oturduğunuz yerde fiber varsa Superonline fiber öneririm. Yoksa Vodafone alabilirsiniz.

Hocam siz Vodafone Net'mi kullanıyorsunuz?Ayrıca Ttnet'le aynı altyapıda deniyor.

Hocam siz Vodafone Net'mi kullanıyorsunuz?Ayrıca Ttnet'le aynı altyapıda deniyor.
Evet Vodafone ADSL kullanıyorum. TTNet'le aynı altyapıyı kullanıyor ama TTNet'ten daha iyi. TTNet'teyken gördüğüm en yüksek hız 8 Mbps idi. Üstelik hattımız 16 Mbps olmasına rağmen. Ama şimdi AKK sıfırken 11 Mbps alabiliyorum. Galiba oturduğum bina eski olduğu için 16 Mbps alamıyorum. Tabi TTNet'in altyapısından dolayı da olabilir. Ama fiyat olarak çok iyi. Ayda 50 TL, 50 GB AKK, ev telefonu yok.

Vodafone Süpernet ise güzel. Yaklaşık 1 aydır kullanıyorum 60Mbps paketini. Hız testinde bilgisayarda 70+Download veriyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…