Vodafone Pay Her Şey Yanımda 50TL fırsatı

MyriadL

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba Vodafone Pay kartın Her Şey Yanımda'da 50TL harcamaya 50TL kampanyası olduğunu gördüm ve bugün son gün. 10.000 katılım ile sınırlıdır diyor. Acaba 10.000 kişi katılmış mıdır? Param yanarsa diye çekiniyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Steam cüzdan kodu vb. yok LoL valorant gibi oyunların e-pinleri mevcut. Kampanya olarakta yeni bir kart açıp o şekilde yüklememizi istiyorlar. Aynı durumu fastpay'de yaşadım ve 90 liram çöp oldu 10₺ iade ettiler. Güya parça parça alınca sıkıntı yok her şeyi iade ediyorlardı falan o yüzden ben şahsen emin olamadıktan sonra hiçbir firmaya güvenemiyorum.

Ürün alacağım eğer para belirtilen tarih arasında gelmez ise iade edeceğim böylelikle para yanmamış olacak. Denemek isteyen varsa böyle yapabilir.

Sanal kart açınca da oluyordur umarım.

Öncelikle bu kampanya yanlış hatırlamıyorsam 8-15 şubat arasında da vardı sonra kampanya bitti ve tekrar açtılar (şu anda kampanya bitti.). Ben 8-15 Şubat arasında olan kampanyadan 2 hesap ile yararlandım. Ödemeyi sanal kart ile yaptım 42,90 TL ve 44,90 TL hesabıma yattı. Yani bir sıkıntı çıkmaz. 10.000 katılımla sınırlıdır diyor 10.000 katılımdan sonra kampanyayı kapatmaları gerek zaten bir sıkıntı olsa böyle savunmayı denersiniz.

Ürün alacağım eğer para belirtilen tarih arasında gelmez ise iade edeceğim böylelikle para yanmamış olacak.

En mantıklısı bu hocam ben de bir önceki kampanyada öyle düşünmüştüm. Fakat ücret yatmazsa Vodafone Pay müşteri hizmetlerini arayıp bir hakkınızı savunun. Olmaz ise iade yapıştırın gitsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sipariş edemedim karta para yatırdigimda parayı cekti ve hesaba geçmedi sonra geldi para bu yüzden yararlanamadim.

Sipariş edemedim karta para yatırdigimda parayı cekti ve hesaba geçmedi sonra geldi para bu yüzden yararlanamadim.
Hocam yatırdığınız parayı geri çektiniz mi? Çekebildiyseniz nereye yükleyerek çektiniz? Vodafone Pay sağolsun parayı alışveriş yapma dışında hiç bir yere bakiye olarak yükleyemedim.

Geri
Yukarı