Vodafone Seviyorum İnterneti Kampanyası

Yusuf Genc

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, Vodafone'un internet üzerinden kullanıcılarına yaptırdığı bir anket karşılığında 3 GB bedava internet vermektedir. Kampanyanın adı "Seviyorum İnterneti". Vodafone Seviyorum İnterneti kampanyasına aşağıda vermiş olduğumuz linkten katılarak 3 GB kazanabilir, üstüne üstlük yapılacak çekiliş ile verilecek olan 5 yıllık 1 TB internet hakkına da sahip olma şansı yakalayacaksın.
Kampanya Hakkında Bilgiler
  • Kampanya tamamen ücretsiz olup, hem faturalı hem de faturasız Vodafone hat sahipleri bu 3 GB'lık kampanyadan faydalanabilmektedir.
  • Kampanyaya yalnızca 1 (bir) defa katılım gerçekleştirilebilir.
  • Verilen internet hakkı 24 saat geçerlidir. 24 saatin sonunda kendi tarifeniz üzerinden ücretlendirilirsiniz.
  • Her anketi tamamlayan kullanıcı, yapılacak 5 yıllık 1 TB internet çekilişine katılım sağlarlar.
Kampanya hakkında detaylar için: Seviyorum İnterneti
Bordoklavyeli.net: Vodafone Seviyorum İnterneti Kampanyası

Linklerin virüs taramasını yaptım güvenli gözüküyor ama tavsiye etmiyorum arkadaşlar saçma sapan şeyler istiyorlar içerikte. 3-5 GB kazanacam diye patlamayın sonra. Direk vodafone sitesinden falan gidin eğer varsa böyle bir şey tertemiz ana sayfalarından yapın eğer çok yapmak istiyorum diyorsanız.

Direkt link: Seviyorum İnterneti

Ayrıca samimi olsun diye sesli bir robot koymuşlar daha çok sinir bozuyor. Bu arada bir gün çok fazla olmuş. Keşke 2 saat yapsalardı. En sevdiğim firma diye boşuna demiyorum koskoca bir gün ya ne kadar fazla.

Güvenilir mi diye merak eden falan varsa İnternet geliyor merak etmeyin.

Koskoca firmalar hala yok bir gün geçerli 10 gb internet kampanyası yok 1 saat geçerli 2 saat konuşma gibi işlerle uğraşıyorlar.Yapmasalar daha iyi.

Direkt link: Seviyorum İnterneti

Ayrıca samimi olsun diye sesli bir robot koymuşlar daha çok sinir bozuyor. Bu arada bir gün çok fazla olmuş. Keşke 2 saat yapsalardı. En sevdiğim firma diye boşuna demiyorum koskoca bir gün ya ne kadar fazla.

Güvenilir mi diye merak eden falan varsa İnternet geliyor merak etmeyin.
Testi geçtim 3gb kazandigim soylendi fakat ne bir sms nede yanimdada bir sey belirtilmiyor

Geri
Yukarı