Vodafone tarife iptali ve cayma bedeli

PowerfulMan

Hectopat
Yer
İstanbul
Arkadaşlar ben normalde uyumlu 4 paketini kullanıyordum Vodafone üzerinden bana ne var bölümünden 15 Ocak 2022'de uyumlu 6 tarifesini aldım paket tanımlandı ben bunu cayma bedeli ödemeden iptal edebiliyor muyum? Edebiliyorsam nasıl edebilirim? Fikir değişikliği oldu birazcık bu yüzden...

Son düzenleme:
Arkadaşlar ben normalde uyumlu 4 paketini kullanıyordum Vodafone üzerinden bana ne var bölümünden uyumlu 6 tarifesi 30 TL aldım paket tanımlandı ben bunu cayma bedeli ödemeden iptal edebiliyor muyum? Edebiliyorsam nasıl edebilirim? Fikir değişikliği oldu birazcık bu yüzden...

Vodafone yanimda uygulamasi uzerinden ne kadar cayma bedeli cikiyor bir bak derim. 1 sene dolmadan maalesef cayma bedelini odemek zorundasin veya eger cayma bedeli cikmaz ise istedigin farkli bir tarifeye gecebilirsin. En iyisi sen musteri hizmetleri gorus.

Kanuna göre sağlanan indirim bedeli ve kalan ayda ödenmesi gereken fatura karşılaştırılır ve hangisi ucuz ise o cayma bedeli olarak yansıtılır. Büyük ihtimal indirimi ödersiniz. Bakayım hemen Vodafone sitesinde yazıyordur.
b) Taahhütlü tarife aboneliğimi istediğim zaman sonlandırabilir miyim?

... Ancak süresinden önce taahhütlü sözleşmenizden caymanız halinde işletmeciler; taahhüde aykırılığın oluştuğu döneme kadar aboneye sağlanan indirim, cihaz veya sağlanan diğer faydaların bedelleri ile kampanya taahhütnamesi kapsamında belirlenen aylık tarife bedelinin taahhüt süresi bitimine kadar kalan aylara ilişkin ücretlerin toplam bedelini karşılaştırarak, abone açısından daha avantajlı olan tutarı, cayma bedeli olarak faturanıza yansıtabilmektedir.

Kaynak:

Kanuna göre sağlanan indirim bedeli ve kalan ayda ödenmesi gereken fatura karşılaştırılır ve hangisi ucuz ise o cayma bedeli olarak yansıtılır. Büyük ihtimal indirimi ödersiniz. Bakayım hemen Vodafone sitesinde yazıyordur.
b) Taahhütlü tarife aboneliğimi istediğim zaman sonlandırabilir miyim?

... Ancak süresinden önce taahhütlü sözleşmenizden caymanız halinde işletmeciler; taahhüde aykırılığın oluştuğu döneme kadar aboneye sağlanan indirim, cihaz veya sağlanan diğer faydaların bedelleri ile kampanya taahhütnamesi kapsamında belirlenen aylık tarife bedelinin taahhüt süresi bitimine kadar kalan aylara ilişkin ücretlerin toplam bedelini karşılaştırarak, abone açısından daha avantajlı olan tutarı, cayma bedeli olarak faturanıza yansıtabilmektedir.

Kaynak:
Çok teşekkür ediyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı