Vodafone'dan aldığım çakma Apple adaptör

ouziiix

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Üçkağıtçı

Linkini attığım konumdaki Vodafone bayisinden 'Apple 20W hızlı şarj adaptör' satın aldım. Şarja taktığım gibi telefonda dokunmatik bozulması oluyor, kutusuna dikkatli baktığımda ürünün çakma olduğunu basitçe anladım.
Fakat ürüne fatura kesmediler sadece banka hesabımda dekont gözüküyor ve bayinin referans numarası da yazıyor.
Yarın gidip hesap soracağım geri almamaları durumunda tüketici haklarına başvuracağım sizce bir sıkıntı çıkar mı?

Sanırım aldığınız yer öyle büyük resmi bir yer değil. Çünkü bazı telefoncular o tarz marka adı altında resmi gibi ürün satıyorlar çok yaşadım.

Gerçek bayi herhalde ama çaktırmadan sahte ürün satıyorlar. Gidip hesabını sor eğer iade almazlarsa şikayet edebilirsin.

Adaptör ile oluyor mu bilmiyorum ancak buradan sorgulayıp emin olabilirsiniz:

Gerçek bayi herhalde ama çaktırmadan sahte ürün satıyorlar. Gidip hesabını sor eğer iade almazlarsa şikayet edebilirsin.
Kesinlikle edeceğim fakat elimde fatura yok ondan biraz korkuyorum.
Sanırım aldığınız yer öyle büyük resmi bir yer değil. Çünkü bazı telefoncular o tarz marka adı altında resmi gibi ürün satıyorlar çok yaşadım.

Bugün gittim, alt bayi değil direkt Vodafone bayi olduklarını söylediler. Ürünü aldılar ve garantiye yollayacaklarını söylediler.
Bana kalırsa ürün %99 çakma çünkü kutunun üzerindeki seri koduyla adaptördeki seri numarası bile uyuşmuyor.
Kendilerine anlatmaya çalıştım hiçbir sözümü dinlemeden tek dedikleri 'Vodafone Bayi'de çakma ürün olması imkansız'

Son düzenleme:

Geri
Yukarı