VodafoneNet internet erişim sıkıntısı

Apusystem

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. Yarım saattir internet erişiminde sıkıntı yaşıyorum. Senelerdir aboneyim hiç böyle bir kesinti yaşamamıştım. Ne Vodafone'a ne de VodafoneNet müşteri hizmetlerine hiçbir kanaldan hiçbir numaradan ulaşamıyorum. Sizde de böyle bir sıkıntı var mı? Alakası olmamasına rağmen 542'yi bile aradım. O numara telesekretere bile bağlamıyor. VodafoneNet'in bütün numaralarını aradım. 0850 542 0 542, 0850 542 1 542, 0850 542 9 542, 542. sizler de bu numaraları aradığınızda ulaşamıyor musunuz deneyebilir misiniz aramayı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu konuya denk gelmeseydim şimdi ben açıcaktım. Aynı sorunu bende yaşıyorum. Değiştirmediğim kablo kalmadı modemde yinede bağlanmıyor. Modem arayüzünde Ethernet durumunda Down yazıyor bende. Müşteri hizmetlerine zor bela bağlanabildim, genel bir sorun olduğunu söylediler. Beklemekten başka çare yok.

Ben de konuyu açtıktan 2 dk sonra diğer telefonumdan ulaşabildim. Sorunun n'olduğunu anlayınca açtılar telefonu herhalde. İstanbul geneli bir arıza olduğu söylendi bana da. İnternet arızasını geçtim hatlarınızda da bir problem var sanırım hiç bir numaranıza ulaşamadım dedim. Bir anda erişim sıkıntısı olunca aşırı aramadan hat düşmemiştir dedi. Bir şey dememek için kendimi tuttum ardından kapattım telefonu.

Online sınavım vardı mobil internetle girmek zorunda kaldım. Yarına kadar düzeltilir umarım.

Ben Edirne'de oturuyorum, burda da sıkıntı var. 2 saat oldu benim internet gideli. İlkten internet ışığı kırmızı yanıyordu. Modemi resetleyince yeşile döndü ışık ama hala bağlantı yok. Sabaha kadar düzelir inşallah.

Geri
Yukarı