VodafoneNet Yalın ADSL Nasıldır ?

Arkadaşlar evime yeni internet alacağım. Bizim burada fiber altyapısı yokmuş. Ben de mecburen ADSL almak zorunda kaldım. VodafoneNet'i önerir misiniz ? Bir de şöyle bir şey duydum. Konu ADSL olunca herkes aynı altyapıyı kullanıyormuş. Bu doğru mu ?

Not: Diğer gördüğünüz ''Turkcell Superonline ADSL Nasıldır ?'' ve ''TTNet ADSL Nasıldır ?'' konuları da bana aittir. Ben aynı soruları bir konu altında sormanın yanlış olacağıı düşündüğüm için 3 tane ayrı ayrı konu açtım.

Arkadaşlar evime yeni internet alacağım. Bizim burada fiber altyapısı yokmuş. Ben de mecburen ADSL almak zorunda kaldım. VodafoneNet'i önerir misiniz ? Bir de şöyle bir şey duydum. Konu ADSL olunca herkes aynı altyapıyı kullanıyormuş. Bu doğru mu ?

Not: Diğer gördüğünüz ''Turkcell Superonline ADSL Nasıldır ?'' ve ''TTNet ADSL Nasıldır ?'' konuları da bana aittir. Ben aynı soruları bir konu altında sormanın yanlış olacağıı düşündüğüm için 3 tane ayrı ayrı konu açtım.
TurkTelekom Ara Alt Yapı Sorgulat.

Gerçekten memnunum. 8-9 mbps arasında hız değişip duruyor. Ping sorunu yok. Geçmeni tavsiye ederim. Bu arada indirme hızına gelirsek 1 saniyede 1 MB indiriyor. Şöyle diyeyim: 1.5 GB' lık bir dosyayı 30 dk ve civarında indiriyor. Ben şahsen memnunum.

@byMyzz

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı