VoiceMeeter banana ses gecikmesi

moow1n

Decapat
Yer
Rize
Daha fazla  
Meslek
Esporcu, yayıncı, içerik üreticisi, rapper.
Yayın kayıtlarında müzik sesinin duyulmaması için VoiceMeeter banana ile birkaç işlem yaptım. Sonucunda başarılı oldu.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videodaki işlemleri harfi harfine yaptım ama oyun oynarken seste gecikme olduğunu duydum. Çoğunlukla rekabetçi oyunlar oynadığım için bana büyük bir problem oldu. Sorunu çözemedim ve çözümünü bulamadım. Daha önce yaşamış olan ve çözümünü bilen yardımcı olabilir mi?

Normalde ses gecikmesi olmaması lazım. Hardware çıkışları WDM yap olmazsa uygulamaya öncelik atamayı dene voice m. Ayarlarını SS atarsan yardımcı olabilirim

Yayın kayıtlarında müzik sesinin duyulmaması için VoiceMeeter Banana ile birkaç işlem yaptım. Sonucunda başarılı oldu.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videodaki işlemleri harfi harfine yaptım ama oyun oynarken seste gecikme olduğunu duydum. Çoğunlukla rekabetçi oyunlar oynadığım için bana büyük bir problem oldu. Sorunu çözemedim ve çözümünü bulamadım. Daha önce yaşamış olan ve çözümünü bilen yardımcı olabilir mi?

Hocam gecikme aynu şekilde bende de oldu ben sadece VoiceMeeter'dan Mic seçtim OBS'e ekledim ve bende de gecikme yaptı kullanmamaya karar verdim sonra.

Geri
Yukarı