Çözüldü Voicemeeter is already installed Hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Syrods

Hectopat
Voicemeeter adlı uygulamayı indirdim, fakat Voicemeeter is already installed hatası alıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Dosya Ekleri

• AAHA.PNG
    AAHA.PNG
    197,3 KB · Görüntüleme: 226
Çözüm
Onuda da şimdi denedim, fakat Revo Uninstaller'da VoiceMeeter gözükmüyor.

Dostum sorunu çözdün mü bilmem ama hala çözemediysen sana anlatayım. İlk önce bende de bu hata vardı bayağı araştırdım ama bulamadım. Şimdi aygıt yöneticisine gelip ses girişleri ve çıkışlarından VoiceMeeter'in aygıtlarını siliyorsun ve ses, video ve oyun denetleyiclerindende siliyorsun ve sorun ortadan kalkıyor. Hayırlı bayramlar.
Remove de, PC'yi yeniden başlat öyle dene. Olmazsa yönetici olarak çalıştır.

Remove deyip PC'yi başlattım, fakat sorun düzelmedi. Yönetici olarak çalıştırmam için de herhangi bir masaüstü uygulaması gözükmüyor. Regedit üzerinden silmeye çalıştım, fakat yine aynı hatayı almaktayım. Sonçare olarak formatlamayı düşünüyorum.

Hata değil ki bu. Yüklenmiş diyor.

Hata da işte orada zaten, yüklü değil fakat yüklü olarak görüyor.

Regseeker ile kayit defterini temizleyin buyuk ihtimalle duzelir :)

Denedim, fakat tekrar aynı hata :/

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu video işine yarar dostum:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Onuda da şimdi denedim, fakat Revo Uninstaller'da VoiceMeeter gözükmüyor.

Dostum sorunu çözdün mü bilmem ama hala çözemediysen sana anlatayım. İlk önce bende de bu hata vardı bayağı araştırdım ama bulamadım. Şimdi aygıt yöneticisine gelip ses girişleri ve çıkışlarından VoiceMeeter'in aygıtlarını siliyorsun ve ses, video ve oyun denetleyiclerindende siliyorsun ve sorun ortadan kalkıyor. Hayırlı bayramlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı