Void Elite cızırdıyor

1card1

Hectopat
Makaleler
1
Önceki Void Elite kulaklığımda da birkac gün icinde cızırtı baslamıstı. Dip ses değil, cızırtı. Eski tüplü televizyonlara yaklasıp kolumuzu uzattıgımızda çıt çıt olur ya, öyle bir ses geliyor. Çözümü nedir? Ve her zaman olmuyor, video izlerken mesela baslıyor, sonra devam edip bitiyor. Garantiye göndersem o sırada cızırtı olmasa elimde kalacak yine. Çözümü nedir?
Şu windows bildirim sesiyle beraber test ediyorum, bazen geliyor. Sonra birdaha deniyor ve gelmiyor.

Önceki Void Elite kulaklığımda da birkac gün icinde cızırtı baslamıstı. Dip ses değil, cızırtı. Eski tüplü televizyonlara yaklasıp kolumuzu uzattıgımızda çıt çıt olur ya, öyle bir ses geliyor. Çözümü nedir? Ve her zaman olmuyor, video izlerken mesela baslıyor, sonra devam edip bitiyor. Garantiye göndersem o sırada cızırtı olmasa elimde kalacak yine. Çözümü nedir?
Şu Windows bildirim sesiyle beraber test ediyorum, bazen geliyor. Sonra bir daha deniyor ve gelmiyor.

Aynı sorunu yaşadım iade ettim Corsair kulaklık tövbe almam Allah'tan Amazon iade alıyor zararım olmadı.

Yeni konular

Geri
Yukarı