Voidu indirime girer mi?

Black Flag'i Steam'den 40TL civarı bir fiyata almıştım önceden bende Valhalla'yı ragnarok DLC'si alsammı diye düşünüyorum diğer DLC'ler bu DLC kadar iyi mi oynanış süresi gibi Valhalla'ya çok bayıyor diyorlar. Sence alayim mi? Sadece o DLC ile.
İndiegala Voidu ile ortak galiba fiyatları her zaman aynı iki siteninde stok durumu her zaman aynı yani orada da stok yok Voidu ile aynı stokları.

Evet valhalla bir süreden sonra bayıyor ama ragnarok DLC siyle farklı bir oyun gibi hissettiriyor bence oyunun en iyi DLC sidir. Bence valhallayı alacaksan DLC li versiyonunu al sana daha uzun saatler verir.

Voidu'da herhangi bir indirim kuponu falan var mı indirim haricinde.

Evet Valhalla bir süreden sonra bayıyor ama ragnarok DLC siyle farklı bir oyun gibi hissettiriyor bence oyunun en iyi DLC sidir. Bence Valhalla'yı alacaksan DLC'li versiyonunu al sana daha uzun saatler verir.

Alırsam sadece ragnarok DLC'si ile ama diğer DLC'leri alamıyorum kararsızım şu an.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…