Voltaj degeri yüksek görünüyor

Berkay1406

Hectopat
Arkadaşlar Memory Controller voltajı biraz yüksek gibi. Diğer voltajlarda yüksek gibi. Bir sorun var mı? Normal mi degerler? Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu voltaj RAM voltajından farklı mı aynı voltajı mı gösteriyor?
Vın 2 vın 3 ve vın 7 neyin voltajı acaba BIOS'um default ayarlarda iken bu değerlerle karşılaştım.

Memory Controller o değerlerde çalışmaz, maks. çalışma voltajı AMD'nin önerdiği 1.45V 'tur. DAha üzerine çıkılıyor lakin ne kadar sağlıklı bilemem.

Arkadaşlar Memory Controller voltajı biraz yüksek gibi. Diğer voltajlarda yüksek gibi. Bir sorun var mı? Normal mi degerler? Yardımcı olursanız sevinirim.

Eki Görüntüle 511418

Bu program birkaç arkadaşın işlemcisini 100 derece gösteriyordu mesela başka programları deneyin.

Sistemim Bolu'da ben Düzce'deyim hafta sonu bakacağım tekrardan. Önerdiğiniz bir program var mıdır?

Çok teşekkür ederim yardımlarınız için forumda yeniyim Bi yanlışım Bi hatam olduysa özür diliyorum herkesden. Testleri yaptıktan sonra tekrar yazarım. İyi forumlar herkese.
Arkadaşlar sanırım degerler bunlar. Resim için üzgünüm monitörden dolayı sanırım.
Degerler bu şekilde arkadaşlar

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…