Çözüldü Volume MAK Key'in süresi var mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

467838

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Türkiye, Konya
Arkadaşlar arkadaşım bana 2 ay önce Volume MAK key vermişti ve etkinleştirme yaptım. Bu ileride gider mi yoksa tamamen kalıcı mı olur?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Volume MAK keylerin belli bir etkinleştirme sayısı oluyor. Ki genelde şirketler alıyor bu keyi. Diyelim şirkette 1000 bilgisayar var. 1000 defa kullanılabilecek key satıyorlar şirkete. Ve kullanıyorlar. Eğer aktifleştirme sayısını geçerse key gidebiliyor. Size verilen key kim bilir daha kimlerin elindedir. O yüzden ya Retail key ya da OEM key iyidir.
Arkadaşlar arkadaşım bana 2 ay önce volume MAK key vermişti ve etkinleştirme yaptım. Bu ileride gider mi yoksa tamamen kalıcı mı olur?

Keyiniz gidebilir.

Volume MAK keylerin belli bir etkinleştirme sayısı oluyor. Ki genelde şirketler alıyor bu keyi. Diyelim şirkette 1000 bilgisayar var. 1000 defa kullanılabilecek key satıyorlar şirkete. Ve kullanıyorlar. Eğer aktifleştirme sayısını geçerse key gidebiliyor. Size verilen key kim bilir daha kimlerin elindedir. O yüzden ya Retail key ya da OEM key iyidir.

Çözüm

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı