Vozol 10000 boğaz yakıyor

wooglagZ

Hectopat
Makaleler
2
2 hafta falan geçti. Tadı bile gelmiyor. Yanık tadı var. Nerede doldurtabilirim ya da doldurulabilen bir şey mi?

Normalde kullan at ürünlerin mantığı doldurulmaması yönünde ama doldurulabiliyor. Yalnız Doldurduğunuzda eski tadını ve keyfini asla yakalayamazsınız onu söyleyeyim. Bir de sökerken bozulma ihtimali de var. Telegram gruplarındaki toptancılardan tanesini 300-350 liradan alabilirsiniz o yüzden uğraşmaya değmez bence.

Hocam likitim yok. Nereden alabilirim?

Tütüncülere sorun. Bazı marketlerin böyle şeyler için reyonları oluyor bakmanızı öneririm. veya internette de bulabilirsiniz.

Normalde kullan at ürünlerin mantığı doldurulmaması yönünde ama doldurulabiliyor. Yalnız Doldurduğunuzda eski tadını ve keyfini asla yakalayamazsınız onu söyleyeyim. Bir de sökerken bozulma ihtimali de var. Telegram gruplarındaki toptancılardan tanesini 300-350 liradan alabilirsiniz o yüzden uğraşmaya değmez bence.

Açıkçası 1 likite 110 veriyorum 2 kere doldurabiliyorum. Nereden baksan kendi doldurduğum 2-3 hafta arası gidiyor. Tadı da gayet tatmin edici oluyor. Düzgün yapmak gerek sadece.

2 hafta falan geçti. Tadı bile gelmiyor. Yanık tadı var. Nerede doldurtabilirim ya da doldurulabilen bir şey mi?
Hocam şuan pamuğu yakıyorsun o yüzden kötü bir tat geliyordur. Bilirim o tadı. Bende de şuan 10000 var. İçini açtım geçen gün su kaçtığı için. Açmak ilk seferde biraz zor sonra çok rahat açılabiliyor. Likiti de normalde satışı yasak. Hammaddeleri alıp yapabilirsiniz ama o da birkaç gün sürer. Bazı e-ticaret sitelerinde gıda tatlandırıcı vs. altında satılıyor. N-Base diye aratırsan bulabilirsin hocam. Açmakla ilgili çok video var. İzlersen rahatlıkla halledebilirsin. Ama arkadaşın da dediği gibi eski tadı birebir yakalayamazsın ancak belki bulursan içindeki pamuktan da alıp onu değiştirirsen dikkatlice tatlar karışmayacağı için yaklaşabilirsin eski tada.

Normalde kullan at ürünlerin mantığı doldurulmaması yönünde ama doldurulabiliyor. Yalnız doldurduğunuzda eski tadını ve keyfini asla yakalayamazsınız onu söyleyeyim. Bir de sökerken bozulma ihtimali de var. Telegram gruplarındaki toptancılardan tanesini 300-350 liradan alabilirsiniz o yüzden uğraşmaya değmez bence.

Hocam forumda yasak olmayan bir şekilde birbirimizle özelden nasıl konuşabiliriz?
Telegram vermek yasak mı acaba?

Tütüncülerde 300 lira gibi bir fiyata likit satıyorlar. Ben de bir aydır kullanıyorum. Aroma bitince gidip aldım. Alt kapağı bıçak ile kanırtıp açabilirsin. Fazla dolum yapma bazı likitler fazla akışkan sağdan soldan çıkmasın. Bir de likit azalınca fazla kullanmamaya çalış.

Tütüncülerde 300 lira gibi bir fiyata likit satıyorlar. Ben de bir aydır kullanıyorum. Aroma bitince gidip aldım. Alt kapağı bıçak ile kanırtıp açabilirsin. Fazla dolum yapma bazı likitler fazla akışkan sağdan soldan çıkmasın. Bir de likit azalınca fazla kullanmamaya çalış.

Nee?!?!?! 300TL'ye likit mi olur hocam gidin big boss alın internetten 300 TL'ye 3 ya da 5 tane getiriyorlar.

Geri
Yukarı