Vozol 12K aroma önerisi

Alpha Türk

Hectopat
Daha fazla  
Peach, mango, watermelon ve blue razz ice almayı düşünüyorum. Tadan var mı?

Peach mango smoothie her damağa hitap etmeyebilir. Blue razz ice ve watermelon alabilirsin.

Arkadaşlar yeni çıkan bir aroma var peach, mango, watermelon yani şeftali, mango, karpuz. Tadımını yapan var mı, nasıl tadı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Tadı güzel ama 1 haftada bitti benim normal midir bu tadı yine geliyor ama likit 0 gösteriyor.

Arkadaşlar yeni çıkan bir aroma var peach, mango, watermelon yani şeftali, mango, karpuz. Tadımını yapan var mı, nasıl tadı?
Aynı aromayı 10K'da kullanıyorum. Çok sarıyor. 3. Haftadayım ve bitmeye yakın.

Sadece akşamları, keyif için kahvenin yanında kullanıyorum. Hem kahvenin aroması, hem likitin aroması ve efektörü. Ağzında aroma şöleni yaratıyor.

Ben yeşil elmalı olanı aldım tadı gayet güzel. Hafif ekşi ama ekşi elma sevdiğim için bana kötü gelmedi. Maalesef kısa süre içinde bitti ama.

arkadaşlar blueberry storm tavsiye edermisiniz veya tavsize edebilecekleriniz nelerdir

Arkadaşlar blueberry storm tavsiye eder misiniz veya tavsize edebilecekleriniz nelerdir?

Bak bir o çok iyi bir de blue razz ice ama şöyle diyeyim başta aldığında tadı çok kötü geliyor nedeni içi Full likit ile dolu bir 50 çekim falan sonra açılıyor tadi mükemmel tavsiye ederim kesinlikle almalısın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…