Vozol aroma önerisi

Dostum 30-40 tane aldığın adamları toptancı sanma. Eminönü'nden bizden alıyor senin toptancı saydığın adamlar. Bir de toptancının toptancısını tanıyormuş 😂. Likit denen şeyin hammaddesi aynı zaten hepsinin az çok hepsinin tadı da aynı senin bir başarın yok yani ortada kendini Kurtlar Vadisi'ndeki Kimyager Abuzer sanma😂
Sana kim 30-40 tane aldığımı söyledi merak ediyorum :D. Eminönünden alıyormuş vay. Sor bakiyim dayı ya veya ofluya enes koçağa ismimi ver veya nerden aldıklarını sor ona ismimi ver. esf forumunda bi yöneticilere ismimi sor. Likitlerin hepsi aynıymış :D sen evyap ile premium likiti çok karıştırıyorsun galiba vg pg aroma nic ekleyip likit yapınca kimyager olmuyorsun zaten sıkıntı yok :). Sana kendimi ispatlamama gerek yok sanırsam sattığın vozollara orijinal demeye devam et.

Getiren bütün satıcıları tanıyorum dostum çünkü. Senin tedarikçi dediklerininde tedarikçilerini tanıyorum çünkü. Seninde yolun Manisa'ya düşerse bir uğra joker büfeye sana QR kodlu içinde hiçbir sıkıntısı olmayan orijinali ile farkı dahi olmayan replika mal gösteriyim. Kendi yaptığım elfliq de ikram edeyim 50 vg pg salt %25 aroma orijinalinden farkını anlayamazsın.

QR kodun çalışma mantığı ne alaka? Ben sana kutular zaten dışarıdan geliyor diyorum (QR kodlu). Kutular basit iş ise QR kodda basit iş.
Eki Görüntüle 1895710
Eki Görüntüle 1895711
2 yıl önce 10klar piyasada yok iken sattıklarım hepside QR kodlu tek kullanımlık kodları çıkıyor. Ürünlerdede hiçbir sıkıntı yok. Ben anlarım demeyin boşuna bende bu işteyim öyle kimse anlayamaz kolay kolay. Ürünleri farklı getirtiyorum kutuları farklı getirtiyorum.

Selam, uğrayacağım da joker büfe dediğin yer neresi? Google üzerinden bulamadım dediğin yeri de.

Yeni konular

Geri
Yukarı