Vozol likit önerisi

Vozol blue razz ice kullanıyorum. Ne zaman likit doldurmam gerektigini nasıl anlayacağım. 3 hafta olmustur alali ve hangi aromayi oneriyorsunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Daha çok erken eğer çok abanmadıysan cihaza sanırım aroma gelmeden sadece duman çıkarsa anlaşılır.

Bunlara likit koyulmaz kullan-at ne demek sence ? İlla dolduracam yenisini alamam riske giriyorum der isen: Puffun likiti ne ise onun aynı şekilde %20 den fazla aromalı bir likit koyman lazım salt önerilir ama ben gerek duymuyorum 60/40 oran idealdir. Saçma sapan tütüncülerde veya internette satılan vozol likitleri veya saçma sapan markalardan likit almayın. Sağlığınızla oynamayın. Yanık tadı geldiği zaman pamuk yanmıştır likit bitmiştir. Tekrardan diyorum likit koyulmaz koymak istiyorsan e-sigara al

Hocam bu Vozol vb içe çekmiyorum içerken daha doğrusu çekemiyorum zaten boğuluyorum içe çekiliyor mu bu ürünler.

Hocam bu Vozol vb içe çekmiyorum içerken daha doğrusu çekemiyorum zaten boğuluyorum içe çekiliyor mu bu ürünler.
Evet içe çekmen lazım puro değil bu. Nikotini almak için içine çekmen lazım vozol tarzı pufflar (E SİGARA HARİCİ) sigaradan daha ağırdır ve zararlıdır. Yani içe çekmiyorsan niye içtiğini merak ediyorum elektronik sigara alıp 0 nikotin ile içmen daha yararlı

İçe çekmek çok zor hocam ölüyorum boğuluyorum böyle de aromasını alıyorum ama test ettim.

Ilk olarak bi kagit ile puff un agzina koy ve bosluk kalsin bu sayede hava da girer ve daha hafif olur ben oyle alistim

Ilk olarak bir kagit ile puff un agzina koy ve bosluk kalsin bu sayede hava da girer ve daha hafif olur ben oyle alistim.

Sağ olun hocam taktik için zamanla Vozol'u hafif hafif içe çekerek çekmeyi öğrendim ama aroma farkını pek ayırt edemedim içe çekerek yani çekmeden de aynı geliyor gibi sadece içe çekince başım dönüyor gibi oluyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…